росія завдала авіаудару бомбами КАБ по школі та підприємству у селищі Свеса на Сумщині

Наслідки обстрілу російськими військами Сумщини, травень 2023 року
Нацполіція у Сумській області
Росіяни зранку обстріляли прикордонні громади Сумщини, вночі завдали авіаудару бомбами КАБ по школі та підприємству у селищі Свеса.
Про це повідомила Сумська ОВА, інформує Інфокурс.
"Уночі та зранку ворог здійснив два обстріли прикордоння – населених пунктів Свеської та Новослобідської громад. Зафіксовано дев'ять вибухів", - йдеться у повідомленні.
Також уночі росіяни завдали авіаудару (двома авіабомбами КАБ) по навчальному закладу й підприємству в селищі Свеса.
За повідомленням нацполіції Сумської області, упродовж минулої доби окупанти обстрілювали населені пункти області, загалом нараховано 112 ударів.
"Внаслідок чого пошкоджено 9 приватних будинків, 2 багатоквартирні житлові будинки, 2 магазини, приміщення заводу, ліцею, автомобіль, споруди агропідприємства, ферму, лісопилку та лінії електропередач", - йдеться у повідомленні.
Фото: Нацполіція у Сумській області
Зранку ворог бив із мінометів по території Новослобідської громади – сім вибухів. Попередньо – без жертв.
Своєю чергою згодом в ОК «Північ» додали, що з 07:15 до 08:30 3 травня на Сумщині зафіксовано 15 приходів, ймовірно з міномету 120 мм: сім - в районі н.п. Нововасилівки; вісім - в районі н.п. Червоного. Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
Нагадаємо: Як повідомляв ІК, за інформацією Генштаба ЗСУ минулої доби ворог завдав 3 ракетних, 39 авіаційних ударів та здійснив 63 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах. Постраждали мирні мешканці, зруйновано та пошкоджено приватні житлові будинки та інша цивільна інфраструктура.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьВійна
На Лиманському напрямку ворог атакував 26 разів.
01.04.2025 - 11:00
Міжнародне
Протягом останнього місяця було зафіксовано 5 випадків, коли дрони, ймовірно, російські, пролітали над центром ЄС Іспрі, на озері Маджоре, у провінц...
31.03.2025 - 14:15