Росія призупиняє роботу свого представництва при НАТО
З 1 листопада Росія призупиняє роботу свого постійного представництва при НАТО, а також місії та інформбюро НАТО в Москві.
Про це повідомив Інтерфакс із посиланням главу МЗС РФ Сергія Лаврова.
"У відповідь на дії НАТО ми припиняємо роботу свого постійного представництва при НАТО, в тому числі, роботу головного військового представника. Напевно, з 1 листопада, або це займе ще кілька днів", - сказав Лавров на пресконференції в Москві.
Також він уточнив, що припиняється діяльність військової місії зв'язку НАТО в Москві, акредитація її співробітників відзивається з 1 листопада цього року. Припиняється також діяльність інформаційного бюро НАТО в Москві, яке було засновано при посольстві Королівства Бельгії.
Лавров заявив, що "якщо у НАТО виникнуть якісь екстрені справи, то вони можуть звертатися з цих питань до нашого посла в Бельгії".
Лавров зазначив, що "міжнародний секретаріат НАТО вже повідомлений" про заходи Росії.
Нагадаємо: 6 жовтня в НАТО вирішили скоротити розмір місії РФ в альянсі удвічі і позбавити акредитації вісім її дипломатів у відповідь на ворожу діяльність Росії. Генсек альянсу Єнс Столтенберг пояснив, що це рішення не пов'язано з якимись конкретними справами.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьПолітика
Помічники Трампа почали готувати зустріч із Путіним кілька тижнів тому, але поки незрозуміло, чи визначено дату бесіди.
20.01.2025 - 09:44
Війна
18 ворожих безпілотників-імітаторів — локаційно втрачені (без негативних наслідків).
16.01.2025 - 11:19