Rheinmetall виготовить боєприпаси для України, за які заплатить ФРН

Головна > Бізнес > Rheinmetall виготовить боєприпаси для У...
Author

Марія Куренко

26.06.2023, 13:46
Shares

3

Views

1 072

 Rheinmetall виготовить боєприпаси для України, за які заплатить ФРН

Виробництво боєприпасів на Rheinmetall в Унтерлюсі 

Axel Heimken / AFP

Уряд Німеччини має намір зменшити дефіцит боєприпасів у своїх збройних силах та одночасно дозволити Україні самостійно замовляти снаряди для гаубиць, за які платитиме Німеччина.

Про відповідну рамкову угоду міністерства оборони ФРН з німецьким концерном Rheinmetall, , повідомляє в понеділок, 26 червня, видання Der Spiegel, інформує Інфокурс

Наприкінці минулого тижня угода подана на затвердження до бюджетного комітету Бундестагу

За даними джерел видання, ідеться про постачання 155-міліметрових боєприпасів у кількості до 333 тисяч до 2029 року на склади Бундесверу, а також для забезпечення Збройних сил України (ЗСУ) необхідними снарядами для гаубиць у довгостроковій перспективі.

Як пише видання, згідно з угодою, перший пакет із 20 тисяч боєприпасів для України вже узгоджений на наступні два роки. Його вартість у дещо менше 60 мільйонів євро покриває німецький уряд. Паралельно Бундесвер також отримає транш у 20 тисяч снарядів, які будуть поставлені вже у 2023 році.

До 2029 року ЗСУ можуть отримати додаткові боєприпаси за контрактом у разі потреби. Лише нещодавно німецьке міноборони визнало, що наразі Бундесвер має лише близько 20 тисяч артилерійських боєприпасів, що не відповідає цілям Північноатлантичного альянсу (НАТО).

Нагадаємо: У травні Німеччина оголосила допомогу Україні на 2,7 мільярда євро. Згідно з заявою міноборони ФРН, пакет включатиме 30 танків Leopard 1, 15 зенітних танків Gepard, понад 200 розвідувальних безпілотників і чотири зенітні системи Iris-T.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

20 країн-членів НАТО звернулися до України щодо партнерства або постачання військової техніки – опитування

До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...

20.11.2024 - 14:48

Arrow
Theme

Бізнес

Нюанси ПДВ при експорті: що важливо знати підприємцям для успішного ведення бізнесу?

Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.

20.11.2024 - 10:44

Arrow

Вас це може зацікавити