Рецензія на книгу Делії Оуенс «Там, де співають раки»

Головна > Банки > Рецензія на книгу Делії Оуенс «Там, де с...
Author

Олександр Талов

06.06.2023, 17:18
Shares

0

Views

754

Рецензія на книгу Делії Оуенс «Там, де співають раки»

Делія Оуенс

Книга «Там, де співають раки« Делії Оуенс – це дивовижна історія про життя дівчинки на ім’я Кайя, яка виростає в природному світі боліт Північної Кароліни в 1950-х роках. Видання успішно поєднує пригодницький жанр з місцевою історією, мистецтвом та наукою та є представником сучасної прози. «Там, де співають раки» – це книга, яка захоплює з перших сторінок та залишає читачів з бажанням дізнатися більше про природу та життя на болотах.

Про автора

Делія Оуенс – американська письменниця та природниця, яка народилася 1949 року в Північній Кароліні. Вона здобула вищу освіту в області зоології та ботаніки, а також докторський ступінь в області поведінки тварин. Протягом 20 років Оуенс працювала науковим співробітником та викладачем в різних університетах, проводячи дослідження з поведінки тварин у дикій природі.

У 2018 році Делія Оуенс видала свою першу книгу – «Там, де співають раки», яка користується неймовірним успіхом і здобула безліч нагород та номінацій. Книга стала бестселером у США та була перекладена багатьма мовами.

Про книгу

Протягом багатьох років чутки про Болотну Дівчину розбурхували Барклі-Коув – тихе містечко на узбережжі Північної Кароліни. І коли наприкінці 1969-го знайшли тіло місцевого плейбоя Чеза, жителі містечка одразу ж запідозрили Кайю Кларк – дівчину, яка мешкала на болотах з раннього дитинства. Чутлива та розумна Кайя і справді називає своїм будинком болото, а друзями – болотних птахів, риб, звірів. Проте коли настає пора дорослішання, головна героїня відкриває собі зовсім інший бік життя – в ній прокидається бажання любити й бути коханою. Кайя з радістю поринає в цей невідомий новий світ.

Рецензія на книгу

Роман знаменитої біологині Делії Оуенс – справжня ода природі, ніжна історія про дорослішання, самотність, зв'язок людей, про те, чи потрібні люди взагалі один одному. Водночас це темна, загадкова історія з убивством, яке чи то було, чи ні. Авторці вдається створити деталізоване та реалістичне зображення життя Каї у цьому невідомому і дикому світі. Головна героїня має складне дитинство, її мати покинула сім'ю, а батько п’є. Тому Кайя знаходить втіху у дикій природі та знайомиться з юнаком, який навчає її різних технік виживання та вчиться спілкуватися з дикими тваринами.

Книга показує, як природа може бути сильним і допоміжним джерелом у розвитку та зростанні людини.

Чому варто прочитати?

Ось кілька причин, чому варто прочитати книгу «Там, де співають раки»:

  1. Приголомшливий опис природи.
  2. Глибокі персонажі – кожен є унікальним та чітко зображеним.
  3. Повчальний елемент щодо навколишнього середовища, поведінки тварин та місцевої історії.
  4. Міцна сюжетна лінія – історія Каї змушує читача думати, співпереживати та захоплюватися.
  5. Неймовірно зворушлива – книга має багато емоційних моментів, які змушують читача почувати тугу та радість разом з персонажами.

Читайте – буде цікаво!

Ви можете купити книжку на Національній книжній платформі України «Yakaboo» за вигідною ціною. Також запрошуємо завітати до нашого офлайн магазину за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт).

Виникли запитання? Дзвоніть за телефоном 0(800)–600–505.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Закон

Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію

Законодавчу ініціативу підтримали 283 народні депутати.

11.04.2024 - 10:56

Arrow

Вас це може зацікавити