Рада почала розгляд законопроєкту про мобілізацію у другому читанні

Головна > Закон > Рада почала розгляд законопроєкту про мо...
Author

Марія Куренко

10.04.2024, 15:35
Shares

1

Views

152

Верховна Рада України (м.Київ): карта, фото, опис
drymba.com

Рада розпочала розгляд у другому читанні проєкту закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку.

Як повідомив народний депутат із парламентської фракції "Голос" Ярослав Железняк, сьогодні Рада не ухвалить фінального рішення щодо законопроєкту, адже на засіданні парламенту розглянуть 4263 відхилені комітетом правки від депутатів.

За його словами, на завтрашньому засіданні український парламент розгляне враховані правки від Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Остаточне голосування Ради щодо законопроєкту про мобілізацію очікується також завтра.

Нагадаємо: 7 лютогоВерховна Рада ухвалилав першому читанні законопроєкт "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку" (№10449).

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки розпочав напрацювання до другого читання документа 27 лютого.

9 квітня Комітет ВР з питань національної безпеки, оборони та розвідкизатвердив текст законопроєкту про мобілізацію до другого читання.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Через російські обстріли знищено аеропорт у Запоріжжі

Впродовж доби окупанти 412 разів ударили по Запорізькій області. Під ворожим вогнем перебували 8 населених пунктів.

27.05.2024 - 09:05

Arrow
Theme

Міжнародне

США обмежують візовий режим для громадян Грузії через закон про "іноагентів"та плануть переглянути співпрацю

"Переглядаючи відносини між нашими двома країнами, ми будемо враховувати дії Грузії, перед ухваленням власних рішень", -заявив держсекретар США.

24.05.2024 - 10:43

Arrow

Вас це може зацікавити