Президент Зеленський відвідав центр підготовки мобільних вогневих груп на Дніпропетровщині

Головна > Війна > Президент Зеленський відвідав центр підг...
Author

Назар Лазебний

05.02.2024, 12:41
Shares

3

Views

180

Президент України Володимир Зеленський на Дніпропетровщині відвідав центр підготовки мобільних вогневих груп і вручив нагороди військовослужбовцям.

Про це повідомила пресслужба президента.

Зазначається, що глава держави ознайомився з умовами проживання та проходження служби військовослужбовцями.

Також президентові доповіли про стан укомплектування мобільних вогневих груп. Він поспостерігав за процесом навчання у спеціалізованих класах мультимедійних тренажерів ПТРК "Фагот" іПЗРК "Ігла", а також за виконанням особовим складом мобільних вогневих груп вправ із практичних стрільб.

Зеленський вручив держнагородивійськовослужбовцям регіонального управління Сил територіальної оборони "Схід"Збройних Сил України та оперативного командування "Схід"Сухопутних військ ЗСУ і подякував їм за захист неба.

Фото: Офіс президента України

"Хочу подякувати вам за знищення повітряних цілей ворога, за захист нашої держави, наших сімей, за захист України. Бажаю вам міцного здоров’я і тільки перемоги. Тільки вперед! Слава Україні!" – сказав Президент, звертаючись до військовослужбовців.

Нагадаємо: Мобільні вогневі групи почали створювати у січні 2023 року. Спочатку вони діяли на півночі, потім їх масштабували в межах країни. За задумом командування, їхня робота полягає в тому, що мобільний вогневий підрозділ висовується на визначене місце, відпрацьовує заданий азимут підльоту повітряної цілі й так само швидко повертається до місця дислокації. Основна задача цих груп – збивати "шахеди".

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Ворог гатить по Харківщині з різних видів озброєння, за добу дістали поранення 4 особи

Внаслідок ворожого авіаційного обстрілу ФАБ-500 села Осинове Куп’янського району пошкоджена переправа

01.03.2024 - 10:04

Arrow
Theme

Війна

У лютому Міноборони допустило до використання у військах 60 зразків озброєння

Так серед нових зразків ОВТ, є декілька засобів РЕБ, зокрема, так звані "окопні" радіоелектронні засоби, які дозволять ефективно протидіяти ворожим FP...

29.02.2024 - 13:50

Arrow

Вас це може зацікавити