Прем'єр-міністр Польші заявив про готовність сформувати новий уряд

Головна > Міжнародне > Прем'єр-міністр Польші заявив про готовн...
Author

Ольга Фединчік

16.10.2023, 07:48
Shares

3

Views

543

До Києва прибув прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький – які зустрічі  заплановані
rbc.ua

Прем’єр-міністр Матеуш Моравецький заявив про готовність сформувати новий уряд Польщі за підсумками парламентських виборів.

Про це повідомила канцелярія прем'єра Польщіусоцмережі Х, інформує Інфокурс.

"Традиційно президент доручає формування уряду партії, яка показала найвищий результат. Ми створимо стабільний уряд, який зможе провести Польщу через різні негаразди", – повідомив Моравецький.

Раніше після оголошення даних екзит-полу лідер польської опозиції, колишній прем’єр-міністр і голова блоку "Громадянська коаліція" Дональд Туск заявив, що опозиційні групи мають достатньо голосів, щоб скинути правлячу партію "Право і справедливість" (ПіС) після парламентських виборів.

Згідно очікувань,партії "Громадянська коаліція", "Ліві" та "Третій шлях" отримають 248 місць у нижній палаті парламенту порівняно з партіями "Право і справедливість" і "Конфедерація" , які матимуть 212 місць.

За результатами парламентських виборів в Польщі мають обрати 460 членів Сейму (нижня палата) та 100 сенаторів (верхня палата).

Нагадаємо: Державна виборча комісія Польщі планує оприлюднити остаточні результати виборів у першій половині вівторока. За уточненими даними, явка на виборах могла скласти 72,9%, що є найвищим результатом в історії проведення парламентських виборів в демократичнійПольщі.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Україна вперше виробила шість САУ "Богдана" за місяць

"Богдану" вперше представили у 2018 році — на параді до Дня Незалежності, як САУ за стандартами НАТО.

04.12.2023 - 17:22

Arrow
Theme

Міжнародне

У Червоному морі зазнали атаки есмінець США та комерційні кораблі

Пізніше єменські повстанці-хусити заявили про напади на два кораблі, за їх словами, пов’язаними з Ізраїлем, але не визнали, що ціллю був корабель ВМС ...

04.12.2023 - 10:58

Arrow

Вас це може зацікавити