Послуги Starlink для українців зростуть з 60 до 75 доларів

Головна > Економіка > Послуги Starlink для українців зростуть ...
Author

Назар Лазебний

29.11.2022, 16:39
Shares

0

Views

352

Послуги Starlink для українців зростуть з 60 до 75 доларів

expertonline.com.ua

Через три місяці після зниження ціни, Starlink знову її підняв для українців. Нова ціна складає 75 доларів

Про це повідомив волонтер Павло Бондаренко, інформує Інфокурс.

Раніше, 25 серпня, SpaceX Ілона Маска вирішила знизити ціну послуг Starlink для користуваців в Україні зі 100 до 60 доларів на місяць.

Наразі повідомляється, що шомісячна вартість послуги Starlink зросте з 60 до 75 доларів.

"Нова ціна діятиме для вашої підписки починаючи з 29.12.2022. Якщо ви не бажаєте продовжувати послугу, можете скасувати її в будь-який момент", – йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо: Як писала CNN, у вересні SpaceX Ілона Маска надіслала листа до Пентагону, що більше не може фінансувати Starlink для України. Компанія оцінила потребу в фінансуванні в 120 млн доларівдо кінця 2022-го і 400 млн доларів– у наступному році.

Ілон Маск підтвердив, що SpaceX хоче відмовитися від фінансування Starlink в Україні, проте вже наступного дня Маск написав у Twitter, що компанія все-таки продовжить фінансування Starlink в Україні "попри те, що Starlink досі втрачає гроші, а інші компанії отримують мільярди доларів платників податків, ми просто продовжуватимемо фінансувати уряд України безплатно". За словами Маска, SpaceX втрачає по 20 млн доларів на місяць на обслуговуванні Starlink в Україні, проте не буде відмовлятися від надання послуг.

Супутникові інтернет-термінали Starlink, стали життєво необхідним джерелом звʼязку для українських військових, даючи їм змогу боротися і залишатися на звʼязку.

Левову частку терміналів Starlink в Україну завозять централізовано. Їх отримує насамперед Мінцифри. Щодо кількості цих терміналів є публічна статистика від Міністерства, SpaceX та самого Маска.

За останніми даними, які надав Маск у Twitter 17 жовтня: 25 300 терміналів "відправили в Україну". За повідомленням Forbes, більш ніж 20 000 отримали в Мінцифри. Starlink використовують для енергетичного сектору, медицини, телекому, для роботи держорганів, пожежних частин, рятувальників та в інших ситуаціях зазначає міністр цифрової трасформації Михайло Федорів.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Окупанти скинули на Берислав чотири авіабомби, єзагиблі та поранені

Одна з них влучила по будівлі житлово-експлуатаційної контори. Наразі відомо про двох загиблих та кількох травмованих.

25.09.2023 - 12:27

Arrow
Theme

Політика

Єврокомісія готується у жовтні рекомендувати Україні переговори щодо членства - Bloomberg

Хорватія була останньою країною, яка приєдналася до блоку, і її заявка розглядалась 10 років, перш ніж вона була прийнята у 2013 році.

22.09.2023 - 15:18

Arrow

Вас це може зацікавити