Понад 190 мільйонів доларів виділила Норвегія на виробництво снарядів, зокрема, і для України

Головна > Політика > Понад 190 мільйонів доларів виділила Нор...
Author

Олександр Талов

18.01.2024, 14:04
Shares

0

Views

245

Премʼєр Норвегії в Мюнхені підтвердив надання Україні €7,5 мільярда  протягом п'яти років
Прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре, Укрінформ

Уряд Норвегії виділив 2 млрд норвезьких крон (понад 190 млн дол. США) на збільшення виробничих потужностей оборонної промисловості країни, головним чином для виробництва артилерійських боєприпасів, у т.ч. для потреб України.

Про це йдеться у пресрелізі на сайті уряду Норвегії.

"Війна в Україні призвела до різкого зростання попиту на боєприпаси. Уряд збільшить фінансову підтримку норвезької оборонної промисловості з метою нарощування виробництва боєприпасів. Один мільярд норвезьких крон буде виділено на конкретні проєкти на заводі Nammo і ще один мільярд норвезьких крон буде надано на інші проєкти в рамках норвезької оборонної промисловості", - зазначив прем'єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре.

Зауважується, що раніше уряд вже виділив близько 1 млрд крон на збільшення виробничих потужностей Норвегії шляхом співфінансування так званих проєктів ASAP. Загальна сума підтримки виробництва становить 3 млрд норвезьких крон.

"Посилення потенціалу оборонної промисловості є важливим як для України, так і для нашої власної безпеки. Зараз ми робимо внесок у значне збільшення виробничих потужностей на заводі Nammo для задоволення потреб Норвегії, союзників і України", - сказав міністр оборони Норвегії Бйорн Арілд Грам.

Також вказується на те, що впродовж останнього року норвезький уряд уклав кілька значних контрактів з виробником боєприпасів Nammo, в тому числі найбільший контракт в історії компанії. Норвегія також бере участь у проєкті з виробництва боєприпасів для країн Північної Європи.

Нагадаємо: Раніше шведський уряд підписав угоду з виробником боєприпасів Nammo про збільшення потужностей виробництва артилерійських снарядів, а також зміцнення ланцюжків постачання.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Російські війська минулої доби 19 разів обстріляли Донеччину - одна людина загинула, ще 6 поранені

Через влучання БПЛА у будівлю у Покровському районі, де проживали рятувальники, постраждало 4 співробітників ДСНС.

21.02.2024 - 10:21

Arrow
Theme

Війна

Вночі ППО знищили 23 з 23 БПЛА, які ворог використав для атаки на Україну

Усі 23 "шахеди" збито в межах Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.

20.02.2024 - 10:10

Arrow

Вас це може зацікавити