Польська партія "Конфедерація" підтримала акцію перевізників у блокуванні кордону з Україною

Головна > Економіка > Польська партія "Конфедерація" підтримал...
Author

Ольга Фединчік

03.11.2023, 17:19
Shares

3

Views

777

Автомобільні вантажоперевезення з ЄС до Китаю: поточний стан і перспективи  | trans.info
InstaFreight/facebook

Польська націоналістична партія “Конфедерація” підтримає акцію з блокування перевізниками кордону з Україною, що має розпочатися 6 листопада.

Як повідомляє Укрінформ, про це заявив один з лідерів політсили Кшиштоф Босак на спільній пресконференції з перевізниками у п'ятницю, інформує Інфокурс.

“Сьогодні ми стоїмо разом з лідерами транспортної галузі, з людьми, які ведуть бізнес, з перевізниками, які вирішили з 6 листопада знову розпочати блокування кордону з Україною. Страйк перевізники поновлюють через невиправдані очікування галузі, через дуже складну ситуацію… Ми підтримуватимемо протести польських перевізників”, - заявив Босак.

Своєю чергою представники транспортної галузі озвучили основні вимоги до польського уряду.

Під час конференції також було оголошено, що до протесту приєднаються фермери, представники переробної промисловості та "усі, хто потерпає від безвідповідальної східної політики” чинного уряду, що призводить до "величезних збитків" бізнесу.

При цьому учасники конференції заявили, що вони не виступають проти України, а хочуть, щоб уряд “почав дбати про польських підприємців”.

Нагадаємо: Польські перевізники мають намір розпочати блокування руху вантажного транспорту поблизу автомобільних пунктів пропуску на польсько-українському кордоні “Корчова-Краківець”, “Гребенне-Рава Руська”, “Дорогуськ-Ягодин” 6 листопада.

Серед вимог протестувальників - повернення практики дозволів для українських перевізників; посилення для іноземних перевізників правил перевезень за ЄКМТ (Європейська конференція міністрів транспорту); неможливість реєструвати компанії в Польщі, якщо їхня фінансова діяльність відбувається не на території ЄС; створення окремої черги в е-черзі для автомобілів на номерах країн ЄС; створення окремої черги на всіх кордонах для порожніх фур, а також отримання доступу до української системи "Шлях".

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Вночі російські війська знову обстріляли залізничну інфраструктуру Харківщини

пошкоджені колії, будівлі, неробочі вантажні вагони та вагон електропоїзда.

24.05.2024 - 09:36

Arrow
Theme

Війна

На Харківщині за минулу добу внвслідок обстрілів РФ постраждали 20 людей

10 тисяч 980 людей евакуйовано із Чугуївського, Харківського та Богодухівського районів.

23.05.2024 - 11:01

Arrow

Вас це може зацікавити