Польща продовжила тимчасовий захист для українських біженців до 2025 року

Головна > Міжнародне > Польща продовжила тимчасовий захист для ...
Author

Марія Куренко

19.01.2024, 14:49
Shares

2

Views

143

Польща продовжила тимчасовий захист для українських біженців до 2025 року |  ПравдаТУТ NEWS: Головні новини, Львів, Україна
pravdatutnews.com

Польща поки не продовжувала тимчасовий захист українців, які прибули після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Про цеповідомилопосольство України в Республіці Польща.

Громадяни України, які отримали тимчасовий захист у Польщі на основі Спеціального закону від 12 березня 2022 року, тобто отримали номер PESEL зі статусом UKR, станом на 18 січня 2024 року можуть перебувати у Польщі на підставі цього статусу до 4 березня 2024 року”, - повідомила українська дипломатична установа.

У посольстві зауважили, що відповідно до інформації, розміщеної в четвер на офіційній сторінціУправління до справ іноземців Польщі“продовження терміну дії довідок про користування тимчасовим захистом (увага - не PESEL UKR) не означає продовження терміну дії тимчасового захисту громадян України (PESEL зі статусом UKR)”. Це стосується тимчасового захисту громадян третіх країн, котрі на момент початку повномасштабного вторгнення легально проживали на території України і прибули до Польщі, втікаючи від воєнних дій.

В Управлінні до справ іноземців Польщі напередодні повідомили, що механізм тимчасового захисту для таких осіб, запроваджений рішенням Ради ЄС у березні 2022 року спочатку на один рік, був знову продовжений ще на один рік – до 4 березня 2025 року. Відтак, термін дії сертифікатів тимчасового захисту, виданих до цього часу, відповідно, подовжено на цей же період.

Нагадаємо: За попередніми даними, у Польщі проживає 3-3,5 млн громадян України, з яких близько мільйона приїхали до Польщі після початку повномасштабного вторгнення РФ.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Через російські обстріли знищено аеропорт у Запоріжжі

Впродовж доби окупанти 412 разів ударили по Запорізькій області. Під ворожим вогнем перебували 8 населених пунктів.

27.05.2024 - 09:05

Arrow
Theme

Міжнародне

США обмежують візовий режим для громадян Грузії через закон про "іноагентів"та плануть переглянути співпрацю

"Переглядаючи відносини між нашими двома країнами, ми будемо враховувати дії Грузії, перед ухваленням власних рішень", -заявив держсекретар США.

24.05.2024 - 10:43

Arrow

Вас це може зацікавити