Пентагон уклав контракт на виробництво NASAMS для України вартістю 1,2 млрд доларів
Міністерство оборони США уклало контракт на 1,2 млрд доларів щодо виробництва й закупівлі передових систем протиповітряної оборони NASAMS для України.
Про це йдеться в повідомленні на сайті Пентагону., інформує Інфокурс.
"Компанія Raytheon Co., м.Тьюксбері, штат Массачусетс, отримала контракт з фіксованою ціною на суму 1,216 млрд доларів на закупівлю передових зенітно-ракетних систем, а також відповідного обладнання, послуг і запчастин для підтримки зусиль для України", – сказано в повідомленні.
Згідно повідомлення, роботи виконуватимуться в Тьюксбері, штат Массачусетс з орієнтовною датою завершення 28 листопада 2025 року.
Кошти на контракт виділені в межах Ініціативи зі сприяння безпеці в Україні.
"На момент укладання контракту було виділено кошти Ініціативи сприяння безпеці в Україні на 2023 фінансовий рік у розмірі 1 216 207 829 доларів США", - повідомили у Пентагоні.
Нагадаємо: Раніше повідомлялося, що США вивчають можливість відправлення Україні старого обладнання ППО Hawk зі складів, щоб допомогти захиститися від атак російських безпілотників і крилатих ракет. Система Hawk є попередником системи протиракетної оборони PATRIOT. Держсекретар США Блінкен надав дозвіл на вилучення додаткового озброєння та обладнання для України із запасів Міністерства оборони США на суму 400 мільйонів доларів до якого включено ракети для систем ППО HAWK, Avenger, додаткові боєприпаси для HIMARS тощо.
Українські офіційні особи наполягають на наданні ракет більшої дальності для завдання глибших ударів по контрольованій Росією території, включаючи Крим, що викликає питання про те, наскільки адміністрація президента США Джо Байдена підтримуватиме військові цілі Києва.
За повідомленням міністра оборони Олексія Резнікова, початку листопада до України прибули системи NASAMS і Aspide для захисту повітряного простору, повідомив
Міноборони США розглядає пропозицію Boeing про постачання Україні дешевих малогабаритних високоточних бомб, що дозволить Києву завдати удару далеко за російськими лініями оборони, а Заходу - задовольнити попит на більшу кількість зброї.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44