Палата представників США проголосувала проти відставки спікера Джонсона

Головна > Політика > Палата представників США проголосувала п...
Author

Назар Лазебний

09.05.2024, 12:26
Shares

1

Views

425

Майк Джонсон Україна – спікер Палати представників США вимовив палку  промову на підтримку надання допомоги Україні » Слово і Діло
Спікер Палати представників США Майк Джонсон, The Washington Post

Палата представників США переважною більшістю голосів відхилила спробу республіканки Марджорі Тейлор Грін усунути Майка Джонсона від посади спікера.

Про це повідомляє інформаційна агенція Reuters і The Hill.

Проти відставки Джонсона проголосували 359 конгресменів , серед них 163 демократи. Відставку підтримали 11 республіканців і 32 демократи. Ще семеро утримались.

"Я вдячний моїм колегам за виявлену довіру, щоб перемогти ці помилкові зусилля. Сподіваюся, що це кінець персоніфікованого вбивства, яке є характерним для нинішнього Конгресу" , — відреагував Джонсон.

Грін раніше погрожувала винести на голосування у Палаті представників постанову про звільнення спікера, адже вона категорично незгодна з його позицією щодо винесення на голосування й підтримки пакета військової допомоги Україні, а також з його готовністю співпрацювати з демократами щодо цього та деяких інших питань.

Згідно з чинними правилами Палати представників, будь-який конгресмен може одноосібно подати пропозицію про звільнення спікера й проведення нових виборів на цю посаду, після чого Палата має розглянути й проголосувати щодо цієї пропозиції.

Грін та її соратник конгресмен-республіканець Томас Мессі зустрілися з Джонсоном 6 та 7 травня і виклали декілька вимог до нього, серед яких зобов’язання не підтримувати подальшу допомогу Україні.

Нагадаємо: 22 березня конгресвумен Марджорі Тейлор Грін від Республіканської партії подала клопотання про відсторонення Майка Джонсона від посади спікера Палати представників США.

Демократи заявили, що готові «врятувати» Джонсона від відставкиі, якщо він винесе на голосування допомогу Україні.

20 квітня Палата представників проголосувала за військову допомогу Україні на майже $61 мільярд

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Через російські обстріли знищено аеропорт у Запоріжжі

Впродовж доби окупанти 412 разів ударили по Запорізькій області. Під ворожим вогнем перебували 8 населених пунктів.

27.05.2024 - 09:05

Arrow
Theme

Міжнародне

США обмежують візовий режим для громадян Грузії через закон про "іноагентів"та плануть переглянути співпрацю

"Переглядаючи відносини між нашими двома країнами, ми будемо враховувати дії Грузії, перед ухваленням власних рішень", -заявив держсекретар США.

24.05.2024 - 10:43

Arrow

Вас це може зацікавити