Особливості сучасних анкерів

Головна > Банки > Особливості сучасних анкерів
Author

Ольга Фединчік

27.04.2023, 15:31
Shares

0

Views

391

Особливості сучасних анкерів
Система анкер

Анкерний болт — це елемент, який використовується для кріплення предметів до бетону (анкер — німецький «якір»). Він адаптивний, його можна використовувати як вдома, так і на виробництві. Слід купити анкер в Україні, щоб використовувати його для різних цілей, наприклад для кріплення великого промислового обладнання або кріплення конструкції до основи. Серед ключових переваг виробу – надійність, довговічність, простота монтажу.

Різновиди анкерів

До найбільш популярних моделей відносять:

  • Анкерний болт клин. Завдяки своїй міцності, стійкості до корозії й простоті монтажу, це один з найбільш часто використовуваних видів кріплення. Клиновий механізм відкривається після вставлення болта та розширює отвір для міцного кріплення болта.
  • Анкерний болт-гільза. Зовнішня оболонка втулкового болта висувається, щоб міцно зафіксувати його в отворі. Оболонка пристрою після потрапляння в отвір збільшується на 4,5 сантиметра. З бетонними або цегляними поверхнями цей вид анкерних болтів добре працює.
  • Забивний анкер. Ці болти неймовірно міцні та вставляються за допомогою молотка. Шайба та гайка кріпляться до болта після того, як він був вставлений в отвір, який був просвердлений відповідно до його ширини. Розпірка гільзи управляється унікальним механізмом, по якому необхідно вдарити.
  • Анкерний болт з гайкою. Цей болт можна використовувати для бетонних, цегляних і блокових конструкцій. М'які матеріали найкраще підходять для тривалого кріплення. Необхідно просвердлити отвір на 3 см глибше за довжину болта, вставити його, прикріпити та затягнути гайку.
  • Анкер хімічний. Виробляється у вигляді невеликого тюбика, який наповнено спеціальною клейною смолою. Вона слугує для зміцнення кріплення, коли потрапляє в підготовлений отвір. В результаті створюється нероз'ємне з'єднання. Область використання – закріплення конструкцій, які зазнають впливу температурних перепадів.
  • Анкер з крюком. Це найбільш типовий болт, хоча він містить гак замість гайки. Полегшує роботу з навісними конструкціями. Розпірна втулка регулюється гайкою, яка так само знаходиться в головці болта і служить просто для міцного з'єднання конструкції з поверхнею. Основною перевагою цього типу є можливість видаляти фіксований елемент у будь-який час.
  • Анкерний болт з кільцем. На його верхній частині кріпляться застібки у вигляді кілець або іноді півкілець. Виріб працює за тими ж принципами, що і засув з гаком. Але хоча речі кріпляться до кільця, а сам болт служить орієнтиром, насправді він не фіксує конструкцію. На нього легко кріпити троси, ланцюги та аксесуари.

Ви можете придбати анкери різних видів на сайті інтернет-магазину Dinmark. Кожна категорія має унікальні переваги, властивості та цілі. При правильному укладанні вони забезпечують міцне і довговічне з'єднання речі з поверхнею. Ці болти продають як будівельні магазини, так і сам виробник. Гнучка система знижок орієнтована на постійних та оптових споживачів. Щоб вибрати потрібний товар, слід звернутись за консультацією до нашого менеджера.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Військові РФ у передмісті Херсона атакували дроном ремонтну бригаду, є поранений

Сьогодні вранці окупанти обстріляли центральну частину м.Херсон.

16.07.2024 - 10:54

Arrow
Theme

Війна

Російські дрони поцілили по дорогам у Золочеві та Куп’янську 

У селі Богуславка Борівської громади внаслідок обстрілу КАБ горіли 3 господарські споруди. Постраждав 21-річний чоловік.

15.07.2024 - 09:50

Arrow

Вас це може зацікавити