Окупанти визначилися з датами проведення "референдумів" на захоплених територіях України

Головна > Столиця > Окупанти визначилися з датами проведення...
Author

Назар Лазебний

20.09.2022, 16:19
Shares

0

Views

984

Окупанти визначилися з датами проведення

antikor.com.ua

Окупаційна влада планує провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми про приєднання до росії захоплених територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей.

Про це пише російський Інтерфакс, інформує Інфокурс.

Так звані "народні ради ЛНР і ДНР" першими підтвердили дати проведення "референдумів". Слідом за ними про "голосування" на окупаній Херсонщині заявив "гауляйтер" Володимир Сальдо, на захопленій частині Запоріжжя псевродефендуми обіцяють почати "найближчими днями".

Нагадаємо: 19 вересня так звані "громадські палати" "ЛНР" і "ДНР" зажадали негайно ініціювати "референдуми" про визнання їх суб'єктами рф.

Окупанти Херсонської області слідом за бойовиками Донецької та Луганської областей виступили за термінове проведення "референдуму" про вступ до рф.

В Офісі президета в черговий раз запевнили росію та її спільників на окупованих територіях України, що псевдореферендуми не дадуть можливості легалізувати захоплення українських земель.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Бізнес

Токарные патроны: особенности

Токарные патроны могут отличаться друг от друга по материалу, из которого они были изготовлены, назначению, размеру или типу крепления.

03.10.2023 - 09:55

Arrow
Theme

Економіка

Франція страхуватиме від воєнних ризиків компанії, які готові інфестувати у відбудову України

За словами першого віцепрем’єра-міністра економіки Юлії Свириденко, французьке експортно-кредитне агентство почало надавати гарантії для компаній, які...

02.10.2023 - 13:11

Arrow

Вас це може зацікавити