Об’єм дизпалива на ринку України є оптимальним та збалансованим - Мінекономіки

Головна > Бізнес > Об’єм дизпалива на ринку України є оптим...
Author

Олександр Талов

27.04.2021, 16:15
Shares

2

Views

1 258

Об’єм дизпалива на ринку України є оптимальним та збалансованим - Мінекономіки

bilahata.net

У Мінекономіки запевнили, що місячний об’єм дизпалива на ринку України є оптимальним для забезпечення усіх необхідних процесів.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

26 квітня відбулась нарада щодо питання балансу дизельного палива на ринку України. У зустрічі взяли участь ключові стейкхолдери нафтогазового ринку, зокрема, представники Нафтогазової асоціації України, провідних постачальників дизельного палива та АТ “Укрзалізниця”.

Нараду очолив міністр економіки Ігор Петрашко.

"Мінекономіки в щоденному режимі здійснює моніторинг залишків дизельного палива. Станом на сьогодні місячний об’єм дизпалива на ринку України є оптимальним та збалансованим для забезпечення усіх необхідних ринкових процесів", - прокоментував ситуацію Петрашко.

До того ж, Мінекономіки домовилося з УЗ щодо додаткової доставки у разі необхідності з портів палива, ввезеного на територію України морським транспортом.

"Для цього "Укрзалізниця" має всі резерви", – додали у відомстві.

Зі слів трейдерів дизпалива у травні планується збільшення постачання дизпалива до України з Республіки Білорусь, Литви, Угорщини, Туреччини, зокрема шляхом збільшення поставок морським транспортом.

Нагадуємо: В "Укрзалізниці" запевнили, що вирішили питання щодо постачання дизпального на найближчий період - уже досягли згоди з постачальниками щодо відновлення його постачання.

Раніше "Укрзалізниця" заявляла, що через 4 доби може залишитись без дизпалива через відмову постачальників відвантажувати пальне за договорами.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

73 атаки здійснив ворог за минулу добу на Покровському та Краматорському напрямках

Найбільша концентрація ворожих атак була поблизу Новоолександрівки.

23.07.2024 - 08:20

Arrow
Theme

Війна

Російські війська продовжують обстріли Харківщини з різних видів озброєння, пошкоджено заклад освіти, елеватор, приватні домоволодіння

Внаслідок обстрілу с. Лосівка горіли три будинки, гараж та 4 господарчі споруди.

22.07.2024 - 10:04

Arrow

Вас це може зацікавити