ОАЕ заборонили вхід у свої води танкерам під прапором Камеруну, які можуть перевозити російську нафту
Міністерство енергетики та інфраструктури Об’єднаних Арабських Еміратів заборонило вхід в свої води суднам під прапором Камеруну.
Як повідомляє Bloomberg, таке рішення, в першу чергу, націлене на судна, які використовуються для транспортування нафти, що потрапила під санкції, інформує Інфокурс.
"Згідно з циркуляром Міністерства енергетики та інфраструктури, опублікованим на веб-сайті порту Фуджейра, прапор Камеруну додано до списку обмеженого доступу, і морські компанії та суднові агенти не повинні надавати послуги суднам, зареєстрованим в африканській країні. Заборона не поширюватиметься на судна, які пройшли оцінку більш широкого міжнародного класифікаційного органу", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що більшість торговельних суден пересуваються морем під прапорами країн, де вони зареєстровані або звідки управляються.
До популярних таких країн входять Панама та Маршаллові Острови, які дотримуються високих стандартів безпеки в судноплавній галузі.
Проте коли Росія зібрала величезний тіньовий флот танкерів, щоб забезпечити перевезення своєї нафти всупереч санкціям США, частина цього флоту повісила прапор Камеруну.
При цьому в середині минулого року Камерун було визначено як країну з дуже "високим ризиком", що такі судна не пройдуть перевірку безпеки під час їхнього заходу в порти.
Флот нафтових танкерів, зареєстрований у Камеруні, невеликий, але більшість з них заходили в російські порти минулого року.
З 14 нафтовозів під прапором Камеруну, які здатні перевозити нафту з російських портів, 11 зробили це впродовж останніх 12 місяців.
На цю кількість суден припадає менше 1% загальних поставок нафти з Росію.
Нагадаємо: Імпорт російської сирої нафти в Індію у грудні впав до найнижчого з січня 2023 року рівня, оскільки шість танкерів, що перевозили нафту марки Sokol, не змогли її доставити через проблеми з оплатою на тлі посилення санкцій.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44