Норвегія зупинила дію угоди про спрощений візовий режим з рф

Головна > Культура > Норвегія зупинила дію угоди про спрощени...
Author

Олександр Талов

22.09.2022, 17:52
Shares

2

Views

250

Норвегія зупинила дію угоди про спрощений візовий режим з рф

thebarentsobserver.com

Управління з імміграції Норвегії оголосило про призупинення дії угоди про спрощений візовий режим з російською федерацією.

Про це повідомляє Barents Observer, інформує Інфокурс.

"Угода про спрощення візового режиму Норвегії з росією тимчасово призупинена з 22 вересня 2022 року", – йдеться в повідомленні міграційного відомства Норвегії.

Норвегія, яка не є членом ЄС, але входить до Шенгенської зони, має спільний з росією сухопутний кордон протяжністю 198 кілометрів, і жителі Кольського півострова часто перетинають кордон, коли відправляються за покупками у норвезькі магазини.

Після призупинення дії про спрощений візовий режим між Норвегією та росією візовий збір зросте з €35 до €80 для всіх заявників. Термін розгляду заявок на отримання візи буде збільшено з 10 до 15 днів, а в окремих випадках – до 45 днів. Заявники також повинні будуть надати більше документів до консульства чи візових центрів.

Усі інші країни Шенгенської угоди, які мають прямі сухопутні кордони з росією, вже ускладнили росіянам отримання шенгенських віз. Цей список включає Фінляндію, країни Балтії та Польщу.

Нагадаємо: У 2007 році було підписано спеціальну угоду, спрямовану на полегшення подорожей громадян двох країн. Цю угоду дуже схвально зустріли жителі північних регіонів росії, де багато хто скористався можливістю подати заяву на багаторазову візу до Норвегії терміном дії до п'яти років.

Швейцарія скасувала спрощення отримання віз для певних категорій людей, наприклад, російських бізнесменів і жінок, а також звільнення від візових вимог для російських дипломатів. Таким чином Федеральна рада також слідувала рішенню ЄС.

9 вересня Рада ЄС затвердила повне призупинення угоди про спрощений візовий режим з росією.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Бізнес

Діагностика турбіни авто: ціль та етапи процедури

Чим більше сучасне авто, тим складніше його екосистема, тому роботу слід довірити фахівцям, які мають належні досвід, знання та інструментарій.

25.09.2023 - 12:46

Arrow
Theme

Війна

У ЗСУ підтвердили удар по штабу командування ЧФ РФ

Раніше у мережі був опублікований відеозапис, на якому зафільмований штаб Чорноморського флоту РФ після вибухів в окупованому Севастополі.

22.09.2023 - 16:49

Arrow

Вас це може зацікавити