Норвегія виділяє іще 190 мільйонів доларів на відбудову України
Норвегія зробила грантовий внесок до Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України у 190 мільйонів доларів.
Про це повідомляє пресслужба Світового банку, інформує Іфокурс.
"Уряд Норвегії зробив грантовий внесок до Цільового фонду підтримки, відновлення, відбудови та реформування України (URTF) Світового банку на суму 2 млрд норвезьких крон (190 млн дол. США), щоб підтримати спроможність уряду України надавати послуги, зокрема інвестиції в ремонт зруйнованої інфраструктури", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що це другий транш, наданий Норвегією URTF після грантового внеску в сумі 100 мільйонів доларів США, угода щодо якого була підписана в грудні 2022 року.
"Україні потрібне термінове фінансування. Нинішня допомога сприятиме підтримці критичної інфраструктури та щоденному наданню основних державних послуг. Наша допомога через Світовий банк є також внеском у процес реформ, потрібних для сприяння економічному зростанню, а також для відбудови та євроінтеграції після війни. Цей внесок є частиною п’ятирічного пакета підтримки Норвегією України, він є знаком нашої довгострокової підтримки України", - зазначила міністерка закордонних справ Норвегії Аннікен Гуйтфельдт.
Нагадаємо: URTF було створено в грудні 2022 року. Фонд підтримує Україну в плануванні та реалізації програми відновлення, стійкої відбудови та реформ. Використовуючи рамковий підхід, URTF забезпечує спроможність української влади ефективно та у великих масштабах залучати численні джерела фінансування.
Стратегічне керівництво діяльністю URTF здійснює Рада партнерства. Її співголовами є Група Світового банку та Уряд України; до складу Ради входять партнери з розвитку. До учасників URTF належать Австрія, Канада, Ісландія, Японія, Латвія, Литва, Нідерланди, Норвегія, Швеція, Швейцарія. Команда управління програмою відповідає за повсякденне управління коштами, внесеними учасниками URTF.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44