Німеччина запевнила, що політична криза в уряді не впливає на допомогу Україні
Робота з узгодження потреб України, зокрема, її Збройних сил, не припиняється на тлі актуальної політичної кризи в Німеччині.
Про це на брифінгу заявив речник Міністерства закордонних справ ФРН Крістіан Вагнер, повідомляє Укрінформ.
"Війна в Україні, на жаль, не закінчується з нашими внутрішньополітичними подіями", - констатував дипломат.
Вагнер запевнив, що розгляд потреб української сторони триває постійно, ця робота відбувається в координації з міжнародними партнерами.
"Цей уряд стоїть на тому, що необхідно продовжувати підтримувати Україну, вже хоча би з огляду на те, що це в наших власних інтересах, адже Україна захищає також нашу свободу", - підкреслив Вагнер.
У Міноборони також запевнили, що Спецштаб з питань України у німецькому військовому відомстві продовжує свою роботу без змін.
Водночас на запитання журналістів, чи проходять переговори щодо можливості збільшення в бюджеті на наступний рік військової допомоги Україні, речники не відповіли.
"Я не можу наразі нічого підтвердити», - сказав, зокрема, заступник офіційного представника федерального уряду Вольфганг Бюхнер.
При цьому він запевнив, що канцлер ФРН Олаф Шольц продовжує стояти на позиціях, що "Україну необхідно підтримувати стільки, скільки вона буде цього потребувати та тим, що вона потребує".
Нагадаємо: Канцлер ФРН Олаф Шольц під час дебатів у Бундестазі раніше цього тижня заявив, що хотів збільшити суму допомоги Україні на 3 млрд євро, і що це стало одною з причин його суперечки з міністром фінансів, якого він зрештою звільнив.
В проєкті бюджету на наступний рік уряд ФРН закладав від початку 4 млрд євро на військову допомогу Україні. Київ просив, щоби сума була не меншою, ніж цього року - 7,4 млрд євро.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьВійна
У трьох працівників діагностували гостру реакцію на стрес.
09.12.2024 - 11:09
Міжнародне
Аргументами стали дані, розсекречені Вищою радою оборони країни.
06.12.2024 - 17:13