Німеччина передала Україні чергову партію допомоги, у тому числі понад півсотні розвідувальних БпЛА
Німеччина передала Україні чергову партію допомоги для фронту, про що свідчить оновлений перелік допомоги на сайті Федерального Уряду Німеччини (Bundesregierung).
Про це повідомляє Посольство Німеччини в Києві, інформує Інфокурс.
За останній тиждень Німеччина надала Україні:
- 1 РЛС виявлення повітряних цілей TRML-4D
- 2 броньовані мостоукладальники BIBER
- 3 мобільні захищені мінні трали
- 54 розвідувальні БПЛА VECTOR
- 8 розширених діапазонів пропускання радіочастот для радіоелектронних комплексів боротьби з БПЛА
- 6 прикордонно-патрульних автомобілів
- 1 сканер радіочастот/ станція радіочастотних перешкод
- 2 вантажні автомобілі 8х6 зі змінними системами завантаження і 20 викотними платформами
- 5 великовантажних сідлових тягачів 8x8 HX81 і 12 причепів до них
- 8 автотранспортних засобів (вантажівки, мікроавтобуси, позашляховики)
- 34 автомобілі-пікапи
- 8 вантажівок Zetros
Федеральний Уряд Німеччини підтримує українських військових у тісній координації зі своїми партнерами та союзниками. Цей список містить огляд летальної та нелетальної військової підтримки України Німеччиною.
Повідомляється, що він включає поставки з Бундесверу, а також поставки з німецької промисловості, що фінансуються з фондів Федерального Уряду Німеччини для так званого розвитку потенціалу безпеки.
Як зазначається у повідомленні, фінансування ініціативи з розбудови потенціалу безпеки становить 2,2 мільярда євро на 2023 рік (після 2 мільярдів євро на 2022 рік). Кошти мають бути спрямовані в першу чергу на підтримку України. Водночас вони будуть використані для фінансування збільшених обов’язкових внесків Німеччини до Європейського фонду миру (EPF), який, у свою чергу, йде на відшкодування державам-членам ЄС витрат під час надання ними підтримки Україні.
Крім того поставки з галузевих запасів фінансуються німецькими фондами для підвищення потенціалу безпеки. Деякі з поставок потребують модернізації або виробництва, яке триває, також відбуваються навчальні заходи.
Нагадаємо: 25 травня відбулося 12 засідання Контактної групи по обороні України у форматі рамштайн. Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що ключовою темою засідання стане подальше посилення протиповітряної оборони України. Він також додав, що незабаром США почнуть навчати українських пілотів управлінню винищувачами F-16.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44