Німеччина очолить один із напрямів роботи Кримської платформи

Головна > Культура > Німеччина очолить один із напрямів робот...
Author

Олександр Талов

17.01.2022, 15:07
Shares

1

Views

1 354

Німеччина очолить один із напрямів роботи Кримської платформи

eurointegration.com.ua

Німеччина готова стати співлідером одного з напрямків роботи "Кримської платформи", яка стосуватиметься зміцнення політики невизнання спроби анексії Криму Росією.

Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба на спільній з німецькою колегою Анналеною Бербок пресконференції в Києві, повідомляє Інфокурс.

Кулеба подякував Німеччині за участь в інавгураційному саміті Кримської платформи і нагадав, що раніше Україна запропонувала окремим міжнародним партнерам очолити один з п’яти напрямів її роботи.

"Сьогодні я з радістю дізнався, що Німеччина готова стати співлідером у "Кримській платформі" на напрямі політики невизнання (спроби анексії Криму Росією. - ред.). Це підтвердження дійсно лідерського підходу німецької дипломатії. Я сподіваюсь, що такою ж вона залишиться і в подальшому", - сказав Кулеба.

Нагадаємо: Кримська платформа - це дипломатична ініціатива, започаткована Україною. Мета - за допомогою міжнародних організацій і лідерів країн світу домагатися деокупації Криму. 23 серпня 2021 року в Києві відбувся установчий саміт "Кримської платформи, який офіційно запустив міжнародний формат з питання деокупації Криму. 43 країни, які взяли у ньому участь, підписали спільну Декларацію із закликом відновити територіальну цілісність України в міжнародно визнаних кордонах.

Робота Кримської платформи триватиме за 5 основними напрямами, зокрема зміцнення міжнародної політики невизнання спроби анексії Криму, застосування обмежувальних заходів (санкцій), протидія порушенням прав людини, гарантування безпеки і свободи судноплавства і подолання економічних та екологічних наслідків окупації.

Федеральний міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок перебуває з першим після призначення візитом в Україні.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

20 країн-членів НАТО звернулися до України щодо партнерства або постачання військової техніки – опитування

До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...

20.11.2024 - 14:48

Arrow
Theme

Бізнес

Нюанси ПДВ при експорті: що важливо знати підприємцям для успішного ведення бізнесу?

Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.

20.11.2024 - 10:44

Arrow

Вас це може зацікавити