Нідерланди виділять Україні 500 млн євро на боєприпаси

Головна > Політика > Нідерланди виділять Україні 500 млн євро...
Author

Ольга Фединчік

03.11.2023, 15:36
Shares

3

Views

667

https://www.parool.nl/

Міністр оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен під час візиту в Україну пообіцяла виділити 500 млн євро на боєприпаси до середини 2024 року

Про це повідомляєHet Parool, інформує Інфокурс

Під час дводенного візиту в Україну міністр оборони Кайса Оллонгрен, яка йде у відставку, оголосила про надання пакету військової допомоги для України на суму500 млн євро на боєприпасидо середини наступного року.

"Тому що ви можете продовжувати боротьбу, лише якщо вони знають, що ми будемо продовжувати надавати допомогу", –зазначила Оллонгрен.

Вона наголосила, що йдеться про "значні суми" для підтримки України у війні проти Росії.

Під час візиту в Україну Оллонгрен наголосила президенту України Володимиру Зеленському про те, що Нідерланди продовжують підтримувати Україну в затяжній війні й це маєважливе значення для витривалостіукраїнської армії.

Українці, незалежно від того, перебувають вони на фронті, живуть у місті чи в уряді, все ще "так само войовничі, як і на початку", каже голова міноборони Нідерландів, після візиту до Харкова, а потім доКиєва.

"І це дає впевненість у майбутньому, але ви повинні бути наполегливими. Українці все ще впевнені, що треба продовжувати боротьбу. По суті, щоб повернути своє життя таким, яким воно було раніше", — підкреслює Оллонгрен.

Нагадаємо: 2 листопада президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Королівства Нідерланди Кайсою Оллонгрен, яка прибула з візитом до нашої країни.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Вночі знищено 15 БПЛА ворога, 14 з них на Миколаївщині та Одещині

Усього зафіксовано пуски 18 ударних БпЛА "Shahed-136/131". Основні напрямки удару – Хмельниччина та Одещина.

07.12.2023 - 09:09

Arrow
Theme

Міжнародне

Непал вимагає у Росії не вербувати його громадян до своєї армії 

Непальські солдати, служать британській та індійській арміям після здобуття Індією незалежності у 1947 році відповідно до угоди між трьома країнами. Н...

06.12.2023 - 12:16

Arrow

Вас це може зацікавити