Невизнане Придністров’я звернулося до Росії по допомогу 

Головна > Міжнародне > Невизнане Придністров’я звернулося до Ро...
Author

Олександр Талов

28.02.2024, 15:53
Shares

2

Views

583

Невизнане Придністров'я звернулось до рф по "допомогу"
pravdatutnews.com

Місцеві депутати невизнаного Придністров'я звернулися до Ради федерації та Державної думи Росії з проханням реалізувати заходи щодо захисту самопроголошеної республіки в умовах "посилення тиску Молдови".

Таке рішення ухвалили місцеві депутати Придністров'я на з'їзді 28 лютого, повідомляєNewsMaker.

Також місцеві депутати звернулися до ОБСЄ, СНД, Європейського парламенту, міжнародного комітету Червоного Хреста та до генсека ООН із закликом "вплинути на керівництво Молдови для повернення до адекватного діалогу та припинити порушення прав і свобод мешканців Придністров'я".

У заяві місцеві депутати наголосили, що Молдова нібито розв'язала проти невизнаного Придністров’я "економічну війну", а також звинуватили Кишинів у тому, що він нібито навмисно блокує переговори з Тирасполем.

Як пише NewsMaker, з початку 2024 року Кишинів скасував митні пільги для придністровських підприємців. Це викликало гостру реакцію Тирасполя. "Влада" регіону організовувала в Тирасполі протести проти дій Кишинева.

Нагадаємо: 28 лютого у Тирасполі відбувся "З'їзд депутатів усіх рівнів". У ньому взяли участь депутати місцевого законодавчого органу та місцеві районні, міські та сільські депутати, депутати першого скликання місцевого законодавчого органу, представники місцевого виконавчого органу та лідер невизнаного Придністров’я Вадим Красносільський.

Це сьомий такий з'їзд. Минулий проходив у 2006 році, тоді місцеві депутати ухвалили рішення про проведення референдуму щодо приєднання до Росії. У тому ж році такий референдум відбувся і на ньому понад 90% учасників проголосували за входження невизнаної ПМР до складу Росії.

Міжнародна спільнота та Кишинів результати референдуму не визнали.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Політика

Сенат США проголосував законопроєкт про допомогу Україні на майже 61 млрд доларів

Тепер законопроєкт передається на підпис президенту США Джо Байдену.

24.04.2024 - 10:18

Arrow
Theme

Політика

Посли країн G7 зустрілися з лідерами політичних партій України

"Демократія та плюралізм є нашими спільними цінностями", - заявили посли країн G7.

23.04.2024 - 10:03

Arrow

Вас це може зацікавити