Нафтогаз запропонував 30 газзбутам купувати у нього газ для перепродажу населенню

Головна > Міжнародне > Нафтогаз запропонував 30 газзбутам купув...
Author

Олександр Талов

27.04.2021, 10:52
Shares

0

Views

762

Нафтогаз запропонував 30 газзбутам купувати у нього газ для перепродажу населенню

oilpoint.com.ua

ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз Трейдинг" надіслало 30 збутовим підприємствам по всій країні пропозиції щодо річного контракту на постачання газу із фіксованою ціною.

Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Контрагенти мають час до 28 квітня включно обговорити умови договору та надати перші заявки на обсяги на травень 2021 року. Основні положення контракту містять єдині стандартні умови для всіх постачальників газу побутовим споживачам із фіксованою річною ціною. Договір передбачає чітко визначений мінімальний та максимальний обсяг газу на рік. Газопостачальна компанія має закупити щонайменше 50% від максимального річного замовлення", - йдеться у повідомленні.

У повідомлені зазначається, що щомісячні обсяги постачання встановлюються на основі історичних даних щодо споживання газу.

Збутові компанії мають до 25 числа подати заявку на закупку газу наступного місяця, за виключенням травня 2021 року. Вони можуть відмовитися від місячної закупівлі або замовити від 75% до 100% місячного планового обсягу.

"Фінансові умови передбачають ринкову ціну газу, що встановлюється за формулою. Покупець може оплатити газ за передплатою. У разі постоплати, що відбувається протягом 45 діб після місяця постачання, газзбут має надати банківську гарантію для періоду закупівлі із жовтня по березень. З квітня по вересень достатньо гарантії материнської компанії. Ціна газу залежить від термінів звернення щодо підписання контракту", - додали у компанії.

Як пояснив виконавчий директор з трансформації групи Нафтогаз Отто Ватерландер, ресурсний портфель групи Нафтогаз формується із трьох джерел: видобуток, імпорт та підземні сховища.

"Ми прагнемо не використовувати перехресне субсидіювання, а продавати весь газ за ринковими цінами. Ми робимо це як на біржі, так і за прямими договорами. При цьому застосовуємо недискримінаційний, єдиний підхід до всіх клієнтів: чи то "ЙЕ Енергія", чи то Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", чи то газозбутові компанії. Нафтогаз сприяє розвитку ринку газу і прагне підтримувати постачальників, що продаватимуть газ домогосподарствам за фіксованими річними цінами. Із запровадженням річної ціни для побутових споживачів важливо, щоб збути визначилися, як вони керуватимуть власним газовим портфелем. Від цього залежить їхня конкурентоспроможність", - заявив він.

Нагадаємо: Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" озвучила фіксований річний тариф на газ. Він становитиме 7,96 грн/куб.м з ПДВ, без вартості розподілу (доставки).

25 квітня постачальники газу опублікували свої річні тарифи на газ.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

73 атаки здійснив ворог за минулу добу на Покровському та Краматорському напрямках

Найбільша концентрація ворожих атак була поблизу Новоолександрівки.

23.07.2024 - 08:20

Arrow
Theme

Війна

Російські війська продовжують обстріли Харківщини з різних видів озброєння, пошкоджено заклад освіти, елеватор, приватні домоволодіння

Внаслідок обстрілу с. Лосівка горіли три будинки, гараж та 4 господарчі споруди.

22.07.2024 - 10:04

Arrow

Вас це може зацікавити