Надійний криптогаманець Trustee: повний огляд та відгуки

Головна > Спорт > Надійний криптогаманець Trustee: повний ...
Author

Ольга Фединчік

09.05.2022, 10:25
Shares

3

Views

3 193

Надійний криптогаманець Trustee: повний огляд та відгуки
null

Цінність фінансової безпеки під час війни важко переоцінити. Сьогодні, в умовах воєнного стану, економічної кризи і валютних обмежень майже кожен замислюється, як вберегти свої заощадження від неодмінної девальвації.

Невтішна новина - інструменти, якими ми звикли послуговуватися, тобто долари США чи евро, наразі майже недоступні, тож вкрай потрібна альтернатива. Хороша новина - альтернатива є, і не просто рівнозначна, а вигідніша.

Інвестування в криптовалюту (наприклад, стейблкоіни USDT) забезпечить захист від знецінення гривні (1 USDT = 1 USD), безпечне анонімне зберігання і переміщення активів та незалежність від банківських обмежень.

Ключове питання, що виникає у кожного інвестора: як обрати правильний криптогаманець для надійного зберігання та зручного здійснення операцій з криптоактивами. Криптовалютний ринок дуже різноманітний і зробити вибір непросто.

Крипто гаманець Trustee - сервіс, який високо оцінюють професійні криптовласники та люди, які щойно відкрили для себе переваги віртуальних активів.

Сьогодні зробимо повний огляд сервісу: розповімо про основні функції, інноваційні технології безпеки, розглянемо його сильні сторони та недоліки.

Універсальний та безпечний мобільний криптогаманець: огляд Trustee Wallet

Trustee Wallet - децентралізований криптогаманець, а це означає, що тільки користувач, який встановив додаток і записав Фразу відновлення (унікальний майстер ключ) може відразу розпочати роботу з криптовалютами. Користувачі таких криптогаманців самостійно керують активами, а кошти перебувають лише під їх контролем.

Чим гаманець Trustee Wallet відрізняється від інших?

Насамперед - це вигідність. Комісія за транзакції у будь-яку точку світу між криптовалютними гаманцями дорівнює 0%, є лише невелика вартість включення транзакції до блокчейну. Криптовалюти можна купувати прямо з банківської картки без ідентифікації та документів, а система Smart Swap дозволяє знаходити найкращі пропозиції для угод.

Крім придбання, криптовалюти можна виводити одразу на банківські картки, що вигідно відрізняє гаманець від конкурентів.

Прямо в додатку реалізована функція стейкінгу - пасивного доходу від "заморозки" крипти. Це аналог банківського депозиту, але з тією різницею, що кошти не передаються третій стороні під контроль.

Криптогаманець - це мобільний додаток, простий у використанні. Він доступний як для Android, так і для iOS (iPhone). Можна використовувати криптогаманець українською, англійською, російською та іншими мовами.

Як працює додаток Trustee Wallet?

Людям, які раніше не використовували криптовалютні гаманці, буде легко розібратися в функціональності додатку. Інтерфейс не перевантажений зайвою інформацією, що робить його зручним та інтуїтивно зрозумілим.

Гаманець легко налаштовується під кожного користувача: доступні сортування монет на головному екрані у зручному порядку, фільтрація та скачування історії транзакцій, керування повідомленнями та багато іншого.

Trustee Wallet підтримує як Біткоїн, так і безліч криптовалют та тисячі токенів, що дозволяє зручно керувати своїми активами за допомогою одного додатку.

Безпека та анонімність

zsWnkw67UVhJrLmLlBdS2CTHsCy8vBB7UjMGNB4LLpWVdNBDG790IDEXsmdDjuYeQTqdtig7_V-zZGhGXPR9306g5tNZxth8OJS9jATNzlQmEpctrwMbil47oapBCZOQkUg-n6mBPamTYvjjoQ

Trustee Wallet - безпечний криптогаманець. Він є децентралізованим (некастодіальним). Це означає, що зберігання Фрази відновлення (унікального майстер-ключа), що дає доступ до активів, відбувається лише на пристрої користувача. Розробники не мають доступу до ключів і не зберігають їх у жодному вигляді. Це перекладає відповідальність на користувача, але посилює безпеку та знімає будь-які обмеження під час роботи з активами.

Повна прозорість - відкритий програмний код програми викладено на платформі GitHub.

Як додати/видалити активи

Гаманець Trustee Wallet мультивалютний - у ньому представлені сотні різних криптовалют, у тому числі Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) та Dogecoin (DOGE), а також тисячі токенів.

Монети можна легко додати на головний екран, за допомогою кнопки «Додати актив». При цьому у додаток можна внести будь-який токен, випущений на блокчейнах ETH, BNB, Solana, Tron за адресою смарт-контракту.

Система Smart Swap

Будь-який хороший криптогаманець повинен мати широкі можливості для вигідної купівлі, продажу або обміну криптовалютних активів: Trustee Wallet надає найширшу функціональність у цьому плані.

Система Smart Swap дозволяє купувати чи продавати криптовалюти, а також обмінювати їх між собою, вигідно та безпечно. Система Smart Swap виконує для цього такі завдання:

 • для покупки або обміну в реальному часі аналізує найвигідніших постачальників ліквідності;
 • будує рейтинг із доступних пропозицій на основі індивідуальних параметрів угоди, курсу валют та розміру всіх комісій;
 • надає всю інформацію щодо умов обмінного сервісу.

Фінальний вибір роблять користувачі криптогаманця, вибираючи найбільш прийнятний їх вимогам варіант.

Виведення коштів

Головним болем для багатьох власників криптовалютних активів є виведення коштів у традиційні валюти чи кеш.

Для вирішення цієї проблеми Trustee Wallet реалізував функцію виведення коштів на банківські картки прямо із криптогаманця. Виведення доступне на банківські картки Visa, MasterCard та інші платіжні системи. Цим додаток вигідно відрізняється від конкурентів, які таких можливостей не дають.

Комісії

Комісія Trustee Wallet при транзакціях між гаманцями дорівнює 0%, потрібна лише невелика плата за включення до блоку. В інших випадках система має комісії нижчі, ніж у інших мобільних гаманців:

 • Обмін між криптовалютними активами - 0,2%
 • Купівля криптовалют із банківської картки або виведення коштів на неї - в середньому 0,5%

NFT та децентралізовані фінанси

Кращий криптогаманець - це сервіс, що постійно розвивається і йде в ногу з часом. Так, користувачі Trustee Wallet мають можливість долучитися до цифрового мистецтва. Прямо зі свого пристрою з використанням WalletConnect вони можуть підключитися до маркетплейсів:

 • Щоб створити власний NFT-токен;
 • Купити його чи розмістити на майданчику для продажу.

Крім того, Trustee Wallet підтримує таку функціональність:

 • Отримання NFT-токенів на гаманець або надсилання на іншу адресу;
 • Безпечне зберігання токенів усередині гаманця.

Trustee Wallet підтримує NFT на всіх основних блокчейнах, подібних аналогів у світі - не існує.

Крім того, безпечне підключення до DeFi-сектору дає нові опції та послуги - можливість заробітку на кредитуванні та позиках, доступ до децентралізованих бірж та програм через одну точку входу - Trustee Wallet.

Стейкінг

TbQBEPcZK4cYNMUqo1soJ2KQnuK970vmEVoLia1sy2cFUYBeCe3SwMq2wtPm1FzxxQUgcuZiTm42AWaj-MEazpRW-erW3jVD_55pH6daC2EFyOQhsy_qgrlWCODAJS7l6Mei_fC4QO587tLesQ

Стейкінг - це пасивний дохід від «заморозки» криптовалют для забезпечення працездатності децентралізованої мережі чи протоколу. Через гаманець доступний стейкінг таких криптовалют - Solana, Tron, VeChain та Ambrosus. У кожного активу свій відсоток прибутковості та час заморозки, але у деяких випадках відсоток винагороди може становити 20%.

Для участі у стейкінгу достатньо купити відповідний актив або обміняти на нього будь-які інші монети та «заморозити» їх. Більше нічого робити не потрібно.

Переваги і недоліки

Підіб'ємо підсумки усіх переваг гаманця Trustee Wallet. Популярний криптогаманець має такі плюси:

 • Високий рівень безпеки, децентралізованість, анонімність;
 • Вигідна купівля криптовалют та виведення коштів на банківську картку;
 • Підтримка великої кількості монет та токенів;
 • Низькі комісії та відсутність комісій під час переказу між гаманцями;
 • Система Smart Swap - пошук найкращих пропозицій щодо обміну;
 • Єдина точка входу у світ децентралізованих фінансів;
 • Мультиблокчейнова підтримка NFT: доступ до маркетплейсів, створення, зберігання та передача;
 • Можливості для заробітку: партнерська програма, стейкінг;
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, який доступний кількома мовами;
 • Цілодобова техпідтримка та інформативний блог;
 • Постійний розвиток та випуск оновлень.

Мінуси у проекту також є. На даний момент додаток розроблено лише для мобільних пристроїв і не має десктопної версії або браузерного розширення.

Чому варто вибрати Trustee Wallet?

Серед існуючих мобільних гаманців Trustee Wallet - найкращий криптогаманець для Android та iOS (для iPhone).

Додаток легко завантажити з App Store або Google Play, реєстрація та авторизація при цьому не потрібні.

Безпека, зручність та доступ до сфер DeFi та NFT робить його ідеальним інструментом і для новачків, і для досвідчених користувачів.

Він має унікальні функції, що вигідно відрізняють його від інших криптогаманців - це система Smart Swap, NFT і WalletConnect, вбудований стейкінг валют і партнерська програма.

При цьому, команда розробників завжди знаходиться на зв'язку та готова проконсультувати з будь-якого питання щодо роботи додатку. У своєму блозі та телеграм-каналі команда постійно публікує нові статті, розбір криптовалют та огляд новин. Також можна знайти списки нових функцій при кожному оновленні.

Trustee Wallet – це все, що потрібно для швидкого та безпечного входу до світу криптовалют.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Ворожий "Шахед" поцілив по багатоповерхівці у Дніпрі, 8 людей постраждало

Наразі тривають пошуково-рятувальні роботи з пошуку ще 2 людей, які ймовірно знаходяться під завалами

23.02.2024 - 09:44

Arrow
Theme

Закон

Президент вніс до Верховної Ради законопроєкт про демобілізацію строковиків

Зазначається, що реалізація законопроєкту не потребує додаткового финансування з державного чи місцевих бюджетів.

22.02.2024 - 13:38

Arrow

Вас це може зацікавити