На Запорізькій АЕС відбулася чергова ротація місії МАГАТЕ

Головна > Енергетика > На Запорізькій АЕС відбулася чергова рот...
Author

Ольга Фединчік

03.11.2023, 10:49
Shares

1

Views

368

Сценарій підриву системи охолодження ЗАЕС: про глобальну катастрофу без  зайвих домислів | Defense Express
defence-ua.com

Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) провело чергову ротацію експертів своєї постійної моніторингової місії на тимчасово окупованій Запорізькій атомній електростанції.

Про це повідомляє Держатомрегулювання, інформує Інфокурс.

"2 листопада 2023 року відбулася чергова ротація персоналу постійної моніторингової місії МАГАТЕ на Запорізькій АЕС, яка окупована російськими військовими. Це вже 14 група експертів Агентства від початку встановлення постійної моніторингової місії на ЗАЕС", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: Постійно діючі місії МАГАТЕ на українських атомних електростанціях було запроваджено з метою моніторингу за станом безпеки на АЕС в умовах військової агресії росії в Україні.

Місія МАГАТЕ працює на окупованій ЗАЕС із вересня 2022 року. На Хмельницькій, Рівненській, Південноукраїнській атомних станціях, а також на Чорнобильській АЕС, яка перебуває на етапі виведення з експлуатації, постійні моніторингові місії розпочали свою діяльність у січні 2023 року.

Як повідомлялося, ДІЯРУ пропонує Раді керуючих Міжнародного агентства з атомної енергії перевірити стан виконання Росією резолюцій про виведення військ із Запорізької атомної електростанції.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Закон

Верховна Рада ухвалила закон про мобілізацію

Законодавчу ініціативу підтримали 283 народні депутати.

11.04.2024 - 10:56

Arrow

Вас це може зацікавити