Між Україною і литовським портом Клайпеда функціюватиме вантажне перевезення

Головна > Економіка > Між Україною і литовським портом Клайпед...
Author

Ольга Фединчік

17.11.2023, 14:17
Shares

0

Views

731

LTG Cargo Ukraine відновлює роботу та пропонує вантажні сполучення через Польщу
obserwatorlogistyczny.pl

"Укрзалізниця» та транспортна компанія LTG Cargo, що входить у групу Литовської залізниці, успішно провели тестування нового інтермодального маршруту перевезення вантажів Клайпеда – Каунас – Київ.

Про це повідомляє пресслужба УЗ, інформує Інфокурс.

Планова тривалість маршруту становитиме пʼять діб.

"Робота з Україною, надання клієнтам цікавих рішень для перевезення вантажів між Литвою та Україною завжди в центрі нашої уваги. Разом з нашими партнерами ми постійно шукаємо шляхи полегшення та сприяння більш ефективному переміщенню вантажів між країнами, — наголосив керівник LTG Cargo Егле Шіме.

Очікується, що цей маршрут з Литви в Україну зможе безпечно транспортувати добрива, ПЕТ-гранули, сіль та інше.До Литви ж з України розглядається можливість імпорту зернових культур, будівельних матеріалів, продуктів харчування та напоїв.

Тестова поїздка інтермодального поїзда тривала девʼять діб. Під час неї напівпричепи з вантажем були доставлені на Каунаський інтермодальний термінал з Клайпедського морського порту, де були завантажені на залізничний рухомий склад та вирушили до Києва.

"Сподіваємося, що в майбутньому ми зможемо скоротити час перевезення вантажів залізницею ще на кілька днів. Таким чином, сьогодні ми можемо доставляти напівпричепи з», – сказав Егле Шіме.

За словами члена правління АТ "Укрзалізниця" Вячеслава Єрьоміна, вантажі за маршрутом Клайпеда – Каунас будуть перевозитись LTG Cargo у Литві та LTG Cargo Polska у Польщі.Вже у пункті пропуску Медика (Польща) – Мостиська (Україна) напівпричепи будуть перевантажувати з європейських на українські ширококолійні платформи та транспортуватись УЗ на термінал "Ліски" у Києві.

Надалі вантажі можуть розподілятися по країні автомобільним транспортом.

Вантажі, що перевозяться цим маршрутом, також можуть бути транспортовані як з/до морського порту Клайпеда, так і в будь-яку точку країн Балтії.

Нагадаємо: Раніше УЗ, австрійська залізнична компанія Rail Cargo Austria та німецький вагонний оператор VTG провели тестовий інтермодальний рейс з перевезення напівпричепів за маршрутом Київ – Будапешт.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Міжнародне

137 заручників все ще утримуються в секторі Гази - речник уряду Ізраїлю

Семеро людей все ще вважаються зниклими безвісти з моменту нападу на Ізраїль 7 жовтня.

01.12.2023 - 16:53

Arrow
Theme

Банки

НБУ скасував усі обмеження на продаж готівкової валюти населенню

Регулятор вважає, що скасування валютних обмежень сприятиме мінімізації різниці між готівковим та безготівковим курсами та, як результат, стабілізації...

01.12.2023 - 09:53

Arrow

Вас це може зацікавити