Міністри оборони України та США провели зустріч у Пентагоні та обговорили можливості розширення співробітництва
18 листопада, о 13:15 за Вашингтоном, відбулася зустріч Міністра оборони України Олексія Резнікова та Міністра оборони США Ллойда Остіна.
Спілкування між українською і американською делегаціями тривало майже три години повідомляє пресцентр Міноборони.
"Хочу наголосити, що Україна цінує стратегічні відносини з США та допомогу американського народу у протидії російській агресії. Ми налаштовані розвивати наше партнерство. Цей візит відбувається в той час, коли весь світ спостерігає за гібридною атакою з використанням мігрантів на Польщу та країни Балтії. Моя країна вже вісім років відбиває збройну агресію Росії і ми цінуємо зусилля Сполучених Штатів привернути увагу загроз з боку Москви. Ми однаково оцінюємо їх небезпечний потенціал", — наголосив Олексій Резніков.
В свою чергу, Міністр оборони Остін підтвердив підтримку США суверенітету та територіальної цілісності України і підкреслив готовність до поглиблення стратегічного партнерства між Україною та США відповідно до оборонної рамкової угоди, підписаної під час візиту президента України Зеленського до Вашингтона в серпні поточного року.
"Я з нетерпінням чекаю на обговорення питань реалізації цієї угоди, щоб продовжувати просувати наш спільний пріоритет - протидію російській агресії - і поглиблювати нашу співпрацю в таких галузях, як безпека на Чорному морі, кібербезпека та обмін інформацією", - сказав він під час зустрічі у Вашингтоні.
Також Ллойд Остін наголосив, що США продовжать консультуватися з Україною — з партнерами і союзниками Сполучених Штатів в регіоні, щодо розвитку ситуації, а також, щодо того, як краще забезпечити регіональну безпеку.
"Ми залишаємося відданими підтримці України у її зусиллях імплементувати глибокі та всеосяжні реформи в оборонному секторі", — підсумував глава Пентагону.
Під час зустрічі сторони обговорили, якою може бути відповідь на агресивні дії з боку Росії, зробивши акцент на те, що найкращий спосіб попередити ескалацію — зробити її ціну для агресора неприйнятною. Відповідні заходи будуть предметом розвитку співпраці у майбутньому. у майбутньому.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44