Метінвест налагодив серійне виробництво протимінних тралів для танків ЗСУ 

Головна > Війна > Метінвест налагодив серійне виробництво ...
Author

Назар Лазебний

26.10.2023, 13:09
Shares

0

Views

490

metinvestholding.com

Група Метінвест налагодила серійне виробництво протимінних тралів для танків ЗСУ на власних потужностях.

Про це повідомляє пресслужба компанії, інформує Інфокурс.

Протимінні трали виготовляють з української сталі на підприємствах Метінвест. Розроблення проєкту та виготовлення експериментальних зразків було розпочато влітку 2023 року.

Інженери вдосконалили протимінні трали конструкції КМТ-7, зробивши свій аналог: парні катки з кріпленням на танки для знешкодження або підриву на суші протитанкових та протипіхотних мін. Собівартість виготовлення одного трала становить близько 2,5 млн грн з урахуванням додаткового обладнання для екіпажів танків, що потрібно для монтажу засобу.

Фото: metinvestholding.com

Вага одного комплекту катків сягає 6,5 тонн, розмір - 3,77 х 3,44 метра. За нормативами ЗСУ один трал має витримувати 4-5 підривів протитанкових мін. Оскільки трали працюють у парі, обидва мають витримувати від 8 до 10 підривів. Трал штатно кріпиться на основні боєві танки ЗСУ.

Зазначається, що трали першочергово постачатимуть бригадам Нацгвардії та Сухопутних військ. Також було налагоджено випускскладників для виробів, що дає змогу швидко повертати протимінні засоби до роботи в умовах фронту. Ремкомплекти містять набір коліщат – по три одиниці на один трал, адже саме ці деталі зазнають найбільшого навантаження і пошкодження під час проведення робіт із розмінування.

"Протимінні трали – важлива складова контрнаступальних дій. Вони не тільки захищають екіпажі українських танків, але й розчищають шлях для піхоти. Наявність подібного обладнання, яке можуть виготовляти українські підприємства, критично важливе для країни під час війни. Це дає змогу силам безпеки й оборони України опиратися на надійний тил, у цьому випадку – на українських металургів, гірників та інженерів Метінвесту, чия робота допомогла забезпечити військо надійними протимінними засобами", - розповів командир 23-ї Окремої бригади охорони громадського порядку "Хортиця" Національної гвардії УкраїниАндрій Бєляєв після проходження польових випробувань на полігоні.

Нагадаємо: Метінвест від перших днів повномасштабного вторгнення перевів виробництво на військові рейки й системно допомагає захисникам та озброює українську армію. Це виготовлені на власних потужностях та придбані 150000 бронежилетів, понад 280 мобільних укриттів-"криївок", 250 високоточних макетів військової техніки, понад 30 "ловців ланцетів", а також тисячі дронів і тепловізорів, автівки, засоби зв’язку та інше військове устаткування, що закупається та безплатно передається підрозділам сил оборони України.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

20 країн-членів НАТО звернулися до України щодо партнерства або постачання військової техніки – опитування

До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...

20.11.2024 - 14:48

Arrow
Theme

Бізнес

Нюанси ПДВ при експорті: що важливо знати підприємцям для успішного ведення бізнесу?

Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.

20.11.2024 - 10:44

Arrow

Вас це може зацікавити