Мережі WOG, ОККО та БРСМ обмежили продаж пального
Найбільші мережі АЗС України WOG, ОККО та БРСМ запроваджують тимчасове обмеження на реалізацію нафтопродуктів.
Про це мережа АЗК WOG повідомила у Facebook,інформує Інфокурс.
WOG продаватиме по 10 л на добу приватним клієнтам у разі готівкового розрахунку або оплати банківськими картками і лише за наявності картки лояльності PRIDE. Система PRIDE контролюватиме ліміт автоматично, йдеться у повідомленні мережі. Також повідомляється, що при відпуску у каністри обмеження скасовується.
ОККО заправлятиме клієнтів пальним PULLS 95 і PULLS Diesel по 10 л в одне авто при наявності карти Fishka, без неї по 5 л. Ліміт встановлюється на одну заправку, а наступну можна провести протягом доби, але не раніше, ніж через дві години.
Непреміальні бензин А-95 та дизельне пальне доступні лише для критичної інфраструктури, ЗСУ, за паливними картками та талонами, повідомила мережа.
Обмеження також встановила БРСМ: А95 Euro Plus – 20 л, A95 Bio – 100 л, ДП Euro plus – 50 л, газ – 30 л. Мережа повідомила, що домовилася про доставку пального з країн Європи.
"Це є вимушений крок, і дозволить забезпечити право першочергової пріоритетної заправки авто наших захисників, медиків та інших служб критичної інфраструктури", - йдеться у повідомленні мережі.
Моніторинг ситуації показує, що пального немає на більшості АЗС не тільки згаданих мереж, а й у цілому.
Компанії обіцяють, що ситуація з пальним поліпшиться вже найближчим часом.
Нагадаємо: 15 березня Верховна Рада скасувала акциз на пальне, а ставку ПДВ за цими позиціями зменшила з 20% до 7%.
Дефіцит пального на АЗС в Україні утворився через припинення його поставок з Білорусі та РФ, а також через удари ворога по паливній інфраструктурі. Зокрема, знищено Кременчуцький нафтопереробний завод, який був основним виробником пального в Україні.
Дефіцит пального на АЗС буде ліквідовано за тиждень, заявила 29 квітня міністерка економіки Юлія Свириденко. Українські оператори мають законтрактовані обсяги нафтопродуктів на території Західної Європи. Уряд вирішує питання їх ввезення на територію України, повідомила вона.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44