Майже 200 мільйонів євро надасть додатково Німеччина на підтримку української енергетики

Головна > Енергетика > Майже 200 мільйонів євро надасть додатко...
Author

Ольга Фединчік

25.10.2023, 16:09
Shares

1

Views

369

Віце-прем'єр-міністр України Олександр Кубраков з міністром розвитку Свенєю Шульце під час візиту до Берліна
bmz.de

Німеччина виділить Україні на потреби енергокомпаній цієї зими додатково 195 млн євро.

Про це повідомляє Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку ФРН, інформує Інфокурс.

"Тепло та електроенергія є ключовими для стійкості людей в Україні, особливо з огляду на майбутню зиму. Ось чому ми збільшуємо нашу підтримку критичної енергетичної інфраструктури України. Український уряд взяв на себе зобов’язання щодо реконструкції, яка зробить країну більш стійкою та наблизить її до Європейського Союзу. Ми будемо активно підтримувати їх у цьому", - зазначила міністр розвитку Свеня Шульце.

Глава відомства Свеня Шульце під час переговорів у середу в Берліні з віцепрем’єр-міністром України Олександром Кубраковим запевнила, що німецький уряд продовжить підтримувати Україну у захисті критичної енергетичної інфраструктури та в економічному відновленні.

Зокрема, Шульце пообіцяла виділити додаткові 195 млн євро на енергопостачання та виживання компаній в Україні, йдеться у пресрелізі міністерства..

Загалом підтримка Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Україні з початку війни становить близько 1,2 мільярда євро.

Близько половини нових коштів має бути використано для захисту енергетичної інфраструктури незадовго до початку зими, для відновлення пошкодженої війною української енергосистеми та водночас для забезпечення використання енергоефективних технологій і відновлюваних джерел енергії. З цією метою підтримка буде надана українському постачальнику електроенергії "Укренерго".

Інша половина коштів піде на зміцнення українських компаній, наприклад, через кращий доступ до фінансових послуг. Буде збільшено мікрофінансовий фонд, спрямований на кредитування ММСП . Це надасть місцевим підприємствам вкрай необхідну фінансову підтримку, зокрема в аграрному секторі.

Нагадаємо: Напередодні Кубраков взяв участь у 6-му німецько-українському бізнес-форумі в Берліні.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Вночі знищено 15 БПЛА ворога, 14 з них на Миколаївщині та Одещині

Усього зафіксовано пуски 18 ударних БпЛА "Shahed-136/131". Основні напрямки удару – Хмельниччина та Одещина.

07.12.2023 - 09:09

Arrow
Theme

Міжнародне

Непал вимагає у Росії не вербувати його громадян до своєї армії 

Непальські солдати, служать британській та індійській арміям після здобуття Індією незалежності у 1947 році відповідно до угоди між трьома країнами. Н...

06.12.2023 - 12:16

Arrow

Вас це може зацікавити