Курс біткойна упав на 10% через нову заборону в Китаї щодо криптовалют
Біткойн впав до двотижневого мінімуму в понеділок після повідомлення про те, що Китай посилив заходи по боротьбі з майнінгом криптовалюти.
Вартість біткоіна почала активно знижуватися після негативних новин з Китаю, де влада провінції Сичуань, великого центру з видобутку криптовалюти, заборонили майнінг. Нові правила в першу чергу позначилися на 26 майнінг-компаній, які працювали в регіоні офіційно. До 20 червня їм була припинена подача електроенергії
У зв'язку з цим курс біткойна просів нижче 32 тисяч доларів за "монету". Станом на ранок вівторка його вартість трохи вища - до 33 тисяч доларів.
Раніше Китай заборонив фінансовим установам і платіжним компаніям надавати послуги, пов'язані з криптовалютами, повідомляє CNBC.
"Китай часто так робить. Коли Китай чхає, біткойн застуджується. Але ця гра регуляторними м'язами часто так і відбувається - за останні вісім років ця історія відбувалася щонайменше тричі", - сказав виданню генеральний директор CryptoCompare Чарльз Хейтер.
Видобуток криптовалюти заборонено на державному рівні і в трьох інших китайських провінціях - Юньнань, Цинхай і Сінцзян.
Жорсткі заходи китайського регулятора, схоже, призвели до значного зменшення обчислювальної потужності біткойнів, яка, за даними Blockchain.com, різко впала протягом останнього місяця. На Китай припадає до 65% світового видобування біткойнів.
Негативні новини з Китаю спровокували розпродаж на крипторинку.
Нагадаємо: У квітні біткойн сягнув максимальної позначки у 62,732 тис. долара.
13 травня Маск повідомив, що Tesla не буде продавати свої електромобілі за біткойни, попри раніше анонсовані плани. Причиною такого рішення стала неекологічність криптовалюти, для майнінгу якої масово використовують електроенергію, вироблену з викопного палива. Після цієї заяви курс біткойна обвалився майже на 15 %.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44