Кабмін планує посилити карантин, перебування у міжобласному транспорті тільки для вакцинованих

Головна > Культура > Кабмін планує посилити карантин, перебув...
Author

Назар Лазебний

11.10.2021, 17:34
Shares

3

Views

649

Кабмін планує посилити карантин, перебування  у міжобласному транспорті тільки для вакцинованих

2day.kh.ua

Кабінет міністрів планує посилити карантину в Україні. Нові обмеження будуть стосуватися проїзду у громадському транспорті для невакцинованих.

Про це йшлося на нараді в Офісі президента.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що за минулий тиждень у країні зафіксовано 90 079 нових випадків COVID-19, тоді як тижнем раніше було виявлено 64 606 випадків. Таким чином, динаміка зростання продовжує зберігатися, найбільше хворих виявлено у четвер – 16 362.

На нараді Главі держави доповіли про перебіг вакцинації, а також про те, що обговорюється можливість внести зміни до постанови Кабінету Міністрів про спеціальні заходи щодо протидії поширенню COVID-19. Серед обговорюваних змін, зокрема, можливість перебування в закладах харчування лише за наявності сертифіката про вакцинацію.

Серед обговорюваних змін до карантину, зокрема, і можливість перебування в транспорті лише за наявності сертифіката про вакцинацію.

Якого транспорту це стосуватиметься:

  • потяги;
  • автобуси;
  • літаки.

Як зазначили в ОП, мова про міжобласне транспортне сполучення.

Учасники наради наголосили, що єдиною можливістю уникнути повного локдауну в Україні є вакцинація. Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко зауважив, що наразі серед госпіталізованих з COVID-19 близько 97% – невакциновані.

Нагадаємо: За добу 10 жовтня 2021 року в Україні зафіксовано 8832 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Німецька Quantum-Systems відкрила новий завод з виробництва БпЛА в Україні

Нове підприємство Quantum-Systems, на якому до кінця року буде працювати до 100 осіб, зможе виготовляти до 1000 дронів на рік

19.04.2024 - 14:21

Arrow

Вас це може зацікавити