Ідеальний мікроклімат квартири або як правильно підібрати рекуператор?
Як тільки в спекотний літній день стовпчик термометра досягає відмітки 25 градусів та више, ми згадуємо комфортну температуру квітневих днів та задаємося питанням: Чому я завчасно не подбав про комфортні умови у своєму будинку чи квартирі?
А й справді чому? Наразі зараз геть немає проблем з придбанням кліматичної техніки починаючи від вентилятора та закінчуючи рекуператорами та різноманітними системами вентиляції та кондиціювання. І якщо з вентиляторами і кондиціонерами для багатьох людей все більш-менш зрозуміло, то поняття про рекуператори мають не всі.
Що таке рекуператор, його призначення?
Мабуть треба почати з того, що таке рекуперація взагалі та у застосуванні цього поняття до побутових умов.
Рекуперація - це часткове повернення будь якого ресурсу чи то якихось матеріалів, енергії, повітря чи речовини з ціллю їх подальшого повторного використання. Зазвичай такий процес використовується для ресурсів з великим обсягом та у світлі подорожчання енергоресурсів процес стає дедалі все більше актуальним навіть у побуті, з метою збереження тепла у своїй оселі.
Все частіше власники житла багатоповерхових будинків стали використовувати прилад з назвою рекуператор для квартири для забезпечення комфортних умов проживання.
Рекуператори - це пристрої для провітрювання приміщень, конструкція яких дозволяє зберігати значну частину температури повітря, будь то тепло чи прохолода. При цьому прилад забезпечує якісну вентиляцію, комфортні умови у приміщенні та утримання його стану у належному вигляді.
Функції рекуператора:
- здійснення постійного повітрообміну незалежно від пори року, при цьому це буде енергозберігаюче провітрювання;
- рекуперація тепла в холодний осінньо-зимовий період;
- здійснення фільтрації повітря від різноманітних забруднень;
- нормалізація рівню вологи у приміщенні шляхом виводу надлишку вологи.
Як вибрати побутовий рекуператор?
Щоб отримати прилад, який забезпечить не тільки повноцінну вентиляцію приміщення, а й буде мати естетичний вигляд згідно з загальною концепцією інтер'єру приміщення та буде зручним в експлуатації доцільно буде звернути увагу на наступні критерії:
- площа на яку розрахований прилад;
- особливості конструкції з урахуванням способу монтажу прилада;
- продуктивність моделі та ефективність рекуперації;
- кількість режимів роботи та кількість споживаної електроенергії;
- показники рівню шуму;
- додаткові функції (датчик температури, систему розумного контролю температури повітря, спосіб керування, наявність датчиків контролю показників).
Якщо Ви обираєте прилад для вітальні чи спальні або іншого приміщення де потрібна тиша,обирайте рекуператор з нічним режимом та зниженими показниками шуму.
Придбавши прилад не нехтуйте професійним монтажем та своєчасним сервісним обслуговуванням від них напряму залежить подальша успішна експлуатація пристрою.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44