Хакерам вдалося знайти вразливі місця в коді сайту Міноборони

Головна > Столиця > Хакерам вдалося знайти вразливі місця в ...
Author

Олександр Талов

16.02.2022, 12:58
Shares

0

Views

681

Хакерам вдалося знайти вразливі місця в коді сайту Міноборони

Міноборони України

Офіційний сайт Міністерства оборони України у вівторок зазнав безпрецедентної DDoS-атаки, спрямованої на максимальне завантаження серверних потужностей, на яких працює сайт, повідомляє пресслужба Міноборони.

Про це повідомляє Міністерство оборони України у Facebook, інформує Інфокурс.

"Зловмисники напевно знали, що сайт захищений від класичних DDoS атак, тому вдалися до пошуку вразливих місць у коді самого сайту. Ми можемо констатувати, що це їм, на жаль, вдалося", - йдеться в повідомленні.

Як уточнюють у міністерстві, фахівці Міноборони за підтримки всіх суб'єктів, причетних до гарантування кібербезпеки, здійснили налаштування додаткового захисту та виконали технічні роботи для відновлення штатного функціонування веб-порталу.

"Нам також запропонували підтримку партнери зі США, надавши технічні консультації та сервіси додаткового захисту, що вкотре є підтвердженням політичних домовленостей щодо співпраці у сфері кібербезпеки, досягнутих ще в листопаді 2021 року", - зазначають у Міноборони.

Зазначається, що перш ніж відновити роботу сайту фахівці відомства "з'ясували причини порушення його функціонування, скоординували свої дії з НКЦК РНБО, СБУ, Держспецзв'язку, а також із фахівцями інших структур, які також зазнали атаки".

"Така кібератака на сайт Міністерства оборони України дала нам можливість укріпити кіберзахист сайту та налагодити тісну співпрацю і з закордонними партнерами, і між колегами із різних українських відомств. Міністерство оборони України без надлишкового трагізму, але з обачливістю усвідомлює, що атаки триватимуть й інколи призводитимуть до тимчасового порушення його роботи, принаймні допоки сайт не буде професійно оновлено. Оновлення програмного забезпечення сайту заплановане й відбудеться в плановому порядку", - підсумували у відомстві.

Нагадаємо: 15 лютого, в Україні спостерігалися збої в роботі офіційного сайту Міноборони і ЗСУ, а також сервісів ПриватБанку та Ощадбанку.

Клієнти обох банків повідомляли про перебої в роботі мобільних застосунків, проблеми з запуском програми та проведенням платежів.

Зі свого боку пресслужба ПриватБанку заперечувала наявність перебоїв у роботі банку й називала повідомлення про них "дезінформаційними". В Ощадбанку заявили про те, що вже "усувають неполадки".

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

20 країн-членів НАТО звернулися до України щодо партнерства або постачання військової техніки – опитування

До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...

20.11.2024 - 14:48

Arrow
Theme

Бізнес

Нюанси ПДВ при експорті: що важливо знати підприємцям для успішного ведення бізнесу?

Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.

20.11.2024 - 10:44

Arrow

Вас це може зацікавити