Ердоган та Орбан домовилися посилити співпрацю Туреччини та Угорщини

Головна > Міжнародне > Ердоган та Орбан домовилися посилити спі...
Author

Ольга Фединчік

19.12.2023, 10:41
Shares

3

Views

655

Ердоган з Орбаном домовилися впустити Фінляндію у НАТО | Новини Останній  Бастіон
Al-Monitor

Туреччина та Угорщина підписали декларацію про перехід відносин між двома країнами з рівня стратегічного партнерства на рівень розширеного стратегічного партнерства.

Про це повідомила дирекція з коммунікацій адміністрації президента Туреччини, інформує Інфокурс.

Президент Ердоган підкреслив, що підписані під час візиту угоди сприятимуть зміцненню відносин.

"Завдяки спільній політичній декларації, яку ми підписали з Орбаном, ми перевели наші відносини з рівня стратегічного партнерства на рівень розширеного стратегічного партнерства. Це також свідчить про наше бачення майбутнього", - сказав президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган на пресконференції під час візиту в Будапешт.

Єрдоган зазначив, що станом на перші 11 місяців цього року обсяг торгівлі перевищив торішній і наблизився до 4 мільярдів доларів. Ми сповнені рішучості досягти нашої спільної мети в 6 мільярдів доларів.

Також він повідомив про створення спільного комітету з економіки та торгівлі на додаток до існуючого механізму змішаної економічної комісії для прискорення торгівлі та інвестицій,

"Ми заохочуємо взаємні інвестиції та підтримуємо співпрацю наших компаній як в Угорщині, Туреччині, так і в третіх країнах. «Ми плануємо й надалі зміцнювати наші зв’язки в таких сферах, як ОПК та енергетика, де ми вже маємо плідну співпрацю".

Президент Ердоган повідомив, що у ході двосторонньої зустрічі з прем'єром Орбаном йшлося про двосторонні відносини, відносини Туреччини з Європейським Союзом, події в Україні та Газі.

Нагадаємо: Обидві країни досі блокують євроатлантичну інтеграцію Швеції, яка подала заявку на вступ до НАТО у травні 2022 року.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Німецька Quantum-Systems відкрила новий завод з виробництва БпЛА в Україні

Нове підприємство Quantum-Systems, на якому до кінця року буде працювати до 100 осіб, зможе виготовляти до 1000 дронів на рік

19.04.2024 - 14:21

Arrow

Вас це може зацікавити