Державне телебачення Білорусі показало інтерв'ю з Протасевичем

Головна > Культура > Державне телебачення Білорусі показало і...
Author

Назар Лазебний

04.06.2021, 09:56
Shares

0

Views

1 196

Державне телебачення Білорусі показало інтерв'ю з Протасевичем

Співзасновник Telegram-каналу NEXTA Роман Протасевич

gordonua.com

Ввечері 3 червня в ефір білоруського держканалу ОНТ вийшло так зване “інтерв’ю” з колишнім головним редактором та співзасновником Telegram-каналу NEXTA Романом Протасевичем.

Відеозапис оприлюднений на сторінці телеканалу у YouTube.

На відео чоловік заявив, що повністю "визнав свою провину" в організації масових несанкціонованих акцій в Білорусі (стаття 342 КК) , розкритикував членів Координаційної ради для передачі влади і одного з лідерів білоруської опозиції Світлану Тіхановську.

Крім того, Протасевич, який до свого затримання відкрито критикував Олександра Лукашенка, на відео говорить, що поважає останнього.

"Знаючи нашого сина, все, що говорить Роман, він говорить не сам. Подивіться на його першу реакцію на початку ролика, і навіть в процесі ролика дуже видно, що у нього йде внутрішня боротьба між тим, що він повинен сказати, і тим, що він не хоче говорити ", - сказав Дмитро Протасевич,(батько Романа) в інтерв'ю телеканалу "Дождь".

Варто зазначити, що на руках Протасевича можна побачити синці та рани, які можуть свідчити про застосування до нього катувань. Синці чітко видно на скріншоті відеозапису інтерв'ю Протасевича, який опублікувала на своєму Telegram-каналі "Наша нива".

Фото: скриншот відео Telegram-канал "Наша нива".

Нагадаємо: 23 травня в аеропорту Мінська затримали співзасновника Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича. Він перебував на борту літака Ryanair, який летів з Афін до Вільнюса. Під час польоту пілоти запросили в Білорусі посадку через повідомлення про мінування.

Затримали також його дівчину - громадянку Росії Софію Сапегу.

24 травня у мережі з’явилося відео з Романом Протасевичем, на якому він запевняє, що перебуває в мінському СІЗО та співпрацює зі слідством щодо "організації масових заворушень в Мінську".

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

На Покровському напрямку Сили борони зупинили 79 наступальних дій ворога

На Лиманському напрямку ворог атакував 26 разів.

01.04.2025 - 11:00

Arrow
Theme

Міжнародне

В Італії розпочнуть розслідування щодо польотівймовірно російських дронів над дослідницьким центром ЄС

Протягом останнього місяця було зафіксовано 5 випадків, коли дрони, ймовірно, російські, пролітали над центром ЄС Іспрі, на озері Маджоре, у провінц...

31.03.2025 - 14:15

Arrow

Вас це може зацікавити