Ціна за один 155-мм снаряд наразі перевищила 4 тис євро

Головна > Війна > Ціна за один 155-мм снаряд наразі переви...
Author

Олександр Талов

15.12.2023, 15:54
Shares

2

Views

955

Франция удвоит количество снарядов 155 мм для украинских артиллеристов, —  министр обороны
Defense Express

У рамках оборонної підтримки України бюджетний комітет Бундестагу підтримав нову рамкову угоду про виробництво 155-мм артилерійських снарядів, йдеться усього про виробництво і постачання до 350 000 боєприпасів.

Про це повідомило Міноборони Німеччини, інформує Інфокурс.

нші країни також можуть взяти участь у проекті, оскільки він є частиною боєприпасної ініціативи ЄС щодо прискорення доставки, закупівлі та виробництва боєприпасів для України. Йдеться також про збільшення європейського виробництва боєприпасів у довгостроковій перспективі, щоб країни-члени ЄС могли поповнити свої запаси боєприпасів", - йдеться у повідомленні оборонного відомства.

У межах рамкової угоди, Німеччина замовила для наших Збройних Сил 68 тисяч уламково-фугасних боєприпасів у французької оборонної компанії. Сума угоди становить 278 млн євро.

Тобто — ціна одного 155-мм артилерійського боєприпасу згідно з цього контракту сягає вже близько 4088 євро. Це майже 800 євро дорожче, якщо, наприклад, порівнювати з контрактом на постачання боєприпасів Україні, який Німеччина уклала з Rheinmetall у жовтні цього року, і за яким ціна одного 155-мм снаряда становила орієнтовно 3300 євро.

Нагадаємо: Як інформував ІК, німецький збройовий концерн Rheinmetall отримав від Бундесверу велике замовлення на боєприпаси для України. Постачання заплановано на 2024 рік

Так, німецький уряд доручив Rheinmetall поставити загалом десятки тисяч снарядів L15 для української армії, а також звичайні 155-мм снаряди Assegai для німецьких збройних сил.Вартість контракту становить тризначну суму в мільйони євро, зазначає концерн.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

20 країн-членів НАТО звернулися до України щодо партнерства або постачання військової техніки – опитування

До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...

20.11.2024 - 14:48

Arrow
Theme

Бізнес

Нюанси ПДВ при експорті: що важливо знати підприємцям для успішного ведення бізнесу?

Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.

20.11.2024 - 10:44

Arrow

Вас це може зацікавити