Через арешт активів Порошенка не відбулося обмеження діяльності 5 каналу і Прямого - ДБР

detector.media
Державне бюро розслідувань заявило, що арешт активів колишнього президента Петра Порошенка не зачіпає інтереси телеканалів "Прямий" та "5 канал", власником яких є медіахолдинг "Вільні Медіа".
Про це повідомляється на сайті ДБР.
Минулого тижня адвокат Порошенка Ігор Головань заявив, що під арешт попали корпоративні права у ТОВ "Автор ТВ" та ДП "ТРК НБМ-Запоріжжя", до яких Порошенко більше не має стосунку. Перша компанія транслює 5 канал у Кам'янському, друга - у Запоріжжі.
ДБР наполягає, що ця інформація є маніпулятивною.
Як зазначають у ДБР, станом на 21 грудня 2021 року бенефіціаром обох компаній у державному реєстрі ще було вказано Порошенка. Крім того у ДБР вважають, що рішення суду не заважає телеканалам працювати.
"У відповідності до рішення суду, арештовано частки в статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю та дочірнього підприємства, бенефіціарним власником яких, як це зазначено у Єдиному держреєстрі юридичних осіб, є народний депутат України Петро Порошенко. Йдеться про ТОВ "Автор ТВ" та ДП "ТРК НБМ-Запоріжжя". Таким чином, рішення про арешт активів народного депутата України Петра Порошенка не зачіпає інтересів холдингу "Вільні медіа" та телеканали "Прямий" та "5 канал" можуть працювати і працюють без будь-яких обмежень", - сказано в повідомленні.
Нагадаємо: У кінці 2021 року Порошенку повідомили підозру у державній зраді, а на початку 2022 року - йому арештували майно.
Державну зраду і сприяння терористичним угрупуванням Порошенку інкримінують у так званій вугільній справі, фігурантами якої є нардеп Віктор Медведчук і ексміністр енергетики Володимир Демчишин, а також бізнесмен Кузява.
За версією слідства, Порошенко і Медведчук нібито вступили в злочинну змову, наслідком якої стала відмова від купівлі вугілля в ПАР та закупівля його на двох підприємствах, розташованих на підконтрольній терористам території. Кошти за вугілля, за матеріалами Офісу генпрокурора, перераховувалися зокрема і ватажкам терористичних "ДНР" і "ЛНР".
Порошенко вважає цю справу політичною.
Колишній президент знаходиться за кордоном, але збирається повернутися в Україну 17 січня.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
Трамп назвав ці зусилля такими, що допоможуть зміцнити внутрішнє виробництво та створити більше робочих місць у США
11.02.2025 - 10:02
Міжнародне
Мандат Йоханніса був продовжений після того, як торішні президентські вибори у Румунії були скасовані рішенням Конституційного суду.
10.02.2025 - 15:22