Белавіа не прийматиме громадян Іраку, Сирії та Ємену на рейси з Туреччини до Білорусі

Головна > Банки > Белавіа не прийматиме громадян Іраку, Си...
Author

Назар Лазебний

12.11.2021, 12:16
Shares

2

Views

857

Белавіа не прийматиме громадян Іраку, Сирії та Ємену на рейси з Туреччини до Білорусі

cfts.org.ua

Білоруська авіакомпанія "Белавіа" з 12 листопада перестане приймати громадян Іраку, Сирії та Ємену на рейси, що прямують з Туреччини до Білорусі.

На сайті "Белавіа" повідомляється, що це пов'язано з "рішенням компетентних органів Туреччини".

Напередодні представник канцелярії президента Польщі Якуб Кумох заявив, що Turkish Airlines більше не прийматиме на рейси до Мінська громадян Іраку, Сирії та Ємену (крім власників дипломатичних паспортів).

Нагадаємо: На початку листопада загострилася міграційна криза на кордонах Білорусі та країн ЄС. Колона з кількох тисяч мігрантів із Близького Сходу попрямувала до білорусько-польського кордону та розбила там табір.

Як інформував у вівторок у Сеймі глава МВС Польщі Маріуш Камінський, щотижня до Білорусі з Близького Сходу прибуває 40 літаків з мігрантами.

Раніше Politico повідомляло, що під санкції можуть потрапити "Аерофлот" та Turkish Airlines. В той же час обидві авіакомпанії заявили, що не причетні до перевезення мігрантів до Білорусі.

Європейський Союз може ввести нові санкцій проти Білорусі, спрямовані проти близько 30 фізичних та юридичних осіб, включаючи міністра закордонних справ та білоруську авіакомпанію Белавіа, зі схвалення вже наступного тижня.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

На Покровському напрямку Сили борони зупинили 79 наступальних дій ворога

На Лиманському напрямку ворог атакував 26 разів.

01.04.2025 - 11:00

Arrow
Theme

Міжнародне

В Італії розпочнуть розслідування щодо польотівймовірно російських дронів над дослідницьким центром ЄС

Протягом останнього місяця було зафіксовано 5 випадків, коли дрони, ймовірно, російські, пролітали над центром ЄС Іспрі, на озері Маджоре, у провінц...

31.03.2025 - 14:15

Arrow

Вас це може зацікавити