Банерна тканина, що варто про неї знати
Ну як тут не погодитися? Але варто зауважити, що гарна реклама це не тільки всебічно продумана рекламна компания, починаючи від слогану та гарної картинки, але й матеріали, які будуть використані для виготовлення рекламної продукції.
Одним з найчастіше вживаних продуктів зовнішньої реклами є банери. Спробуємо розібратися з тим, яку тканину обирати для різних випадків та різних умов, яка банерна тканина найліпше буде служити при кількаразовом використанні, а яка стане у нагоді для двостороннього друку.
Визначення банерної тканини та її види?
Банерна тканина - це матеріал який найчастіше застосовують у зовнішній рекламі. Банерне полотно виготовляється різної щільності на основі ПВХ та армується для надання міцності поліестеровою сіткою. Щільність матеріалу залежить від методу його виготовлення:
- Виготовлення тканини з використанням метода лиття. За допомогою цього методу отримують полотно зі щільністю від 500 гр/м2 та вище.
- Виготовлення тканини з використанням метода ламінування. За допомогою цього методу отримують полотно зі щільністю до 500 гр/м2 іноді вище.
Слід відзначити, що за своїми технічними характеристиками полотно виготовлене за допомогою лиття є більш якісним та користується більшим спросом серед користувачів, проте його ціна є вищою за полотно, виготовлене з використанням методу ламінування. при однаковій величині щільності матеріалу.
На що звернути увагу вибираючи банерну тканину?
- Міцність матеріалу - від цього параметру залежить, як довго буде служити банер. Міцність литого банера у 2,5 рази вища за міцність ламінованого. Тому полотно виготовлене методом лиття застосовують для виготовлення великих конструкцій, оскільки воно менше схильне до деформації. Також литий банер більше підходить для використання в холодну пору року, бо таке полотно більш стійке до вологи та морозу. Ламінований банер краще використовувати влітку або для виготовлення виставкових стендів, Х-банерів, банерів для використання в дизайні інтер’єрів.
- Термін експлуатації або час, упродовж якого банер не втратить своих якісних характеристик при виконанні заданих технічною документацією умов. І знову слід зазначити, що лідером буде литий банер зі строком експлуатації у 2-7 роки, тоді як ламінований вже після 1-2 років буде або розташовуватися або втрачати пластичність при використанні банера назовні.
- Еластичність - від цієї характеристики залежить збереження надрукованого на полотні зображення при можливій деформації банера та появі на полотні заломів чи навіть тріщин. Ламінований банер знову відстає від литого і має можливість успішно пережити деформацію тільки при малій щільності, на відміну від литого.
- Галузь застосування. З вищенаведених фактів органічно витікає, що ламінований банер краще підійде для інтер’єрної реклами, а литий у той же час бездоганний претендент для зовнішньої.
- Ціна - звичайно ламінований буде значно дешевший але як то кажуть: скупий платить двічі, тож варто зважити всі недоліки та переваги для правильного вибору банера.
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44