Бандеромобіль, коли тюнінг вирішує все

Головна > Закон > Бандеромобіль, коли тюнінг вирішує все
Author

Назар Лазебний

25.05.2022, 17:28
Shares

1

Views

915

Бандеромобіль, коли тюнінг вирішує все

Оперативне командування "Захід"

Вперше таке ім’я саморобному броньовику у 2017 році дав командир батальйону ОУН Микола Коханівський, а творцем першого бандеромобілю вважають ніжинця Михайла Булигіна.

Все почалось з бажання максимально захистити бійців від ворожих куль та уламків снарядів. Тому машини піддавались нещадному "тюнінгу" листами броні.

Фото: mynizhyn.com

Сьогодні бандеромобілями називають високопрохідні авта, які спеціально облаштовані для потреб ЗСУ та ТРО. Як правило це позашляховики-пікапи на які встановлюють зброю.

Екстремальні умови використання такого транспорту вимагають і екстремальних рішень щодо їх удосконалення. Професійний підхід до ремонту та тюнінгу авто від команди https://x-team.com.ua/ забезпечить максимальну продуктивність машини та впевненість, що у вирішальну мить авто не підведе.

Коли обиватель чує про тюнінг він одразу уявляє яскравий спорт-кар з NFS. А проте тюнінг це не тільки і не стільки про красу, як про те, щоб витиснути з вашої машини максимальну продуктивність, налаштувати її під персональні потреби.

Як тюнінг зробить з євробляхи від польського фермера справжній бандеромобіль?

Технічний тюнінг це процес вдосконалення окремих показників автомобіля, з метою надання вам кращого досвіду водіння. Покращення, які перетворять цивільне авто у справжню бойову одиницю:

  • тюнінг двигуна - якщо потрібно підвищити потужність авто та додати кінських сил. Досягається за рахунок заміни деталей двигуна, розточування циліндрів, допрацювання паливної системи тощо;
  • тюнінг трансмісії - може надати вашому авто більшу динаміку розгону за рахунок модернізації коробки передач;
  • тюнінг гальмівної системи - звучить як оксюморон, але надійні гальма є запорукою гарної швидкості. Тому у деяких випадках спеціалісти можуть рекомендувати замінити тип гальм.
  • тюнінг ходової частини - про наші дороги не говорять тільки ті, хто їздить у метро чи залізницею. А якщо ми говоримо про експлуатацію авто в польових умовах під час бойових дій, то ходову не тільки потрібно привести до кондиції, але й налаштувати, зробивши авто більш маневреним та керованим.
  • установка додаткового обладнання - фаркопи, захист двигуна, світлові прожектори та ще купа всього, що допоможе бійцям у виконанні бойових задач.

На останок нагадаємо, бійці, як і раніше, потребують Вашої допомоги, оскільки, нажаль, авта нищаться в боях чи не витримують інтенсивної експлуатації. Тож, якщо ви маєте змогу, долучайтесь до закупівлі деталей, ремонту транспорту або донатьте на нові бандеромобілі. Найбільше армія потребує дизельних повнопривідних пікапів, а також вашої віри у перемогу та ЗСУ!

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

20 країн-членів НАТО звернулися до України щодо партнерства або постачання військової техніки – опитування

До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...

20.11.2024 - 14:48

Arrow
Theme

Бізнес

Нюанси ПДВ при експорті: що важливо знати підприємцям для успішного ведення бізнесу?

Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.

20.11.2024 - 10:44

Arrow

Вас це може зацікавити