Байден і Меркель обговорять наслідки Північного Потоку-2 для Європи й України

Головна > Спорт > Байден і Меркель обговорять наслідки Пів...
Author

Ольга Фединчік

10.06.2021, 11:37
Shares

2

Views

682

Байден і Меркель обговорять наслідки Північного Потоку-2 для Європи й України

finbalance.com.ua

Американська делегація на чолі з президентом США Джо Байденом планує під час зустрічі з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель обговорити питання трубопроводу Nord Stream 2 та його наслідків для Європи й України.

Про це заявив під час спілкування з журналістами в середу радник президента США з питань нацбезпеки Джейк Салліван. Відповідний пресреліз оприлюднено на сайті Білого дому.

"Я очікую, що "Північний потік - 2" буде обговорюватися в розмовах з німцями. Знову ж таки, я не хочу публічно обговорювати це питання. Вони добре розуміють наші побоювання. Але ми дійсно хочемо поговорити з ними про те, які наслідки цього трубопроводу для енергетичної безпеки в Європі і для України", - заявив радник президента США Салліван на запитання, чи планує президент Байден обговорити з канцлеркою Меркель тему російського газопроводу.

Нагадаємо: Президент США Джо Байден 9 червня розпочав візит до Великої Британії, де він планує взяти участь у саміті лідерів країн G7 та провести низку двосторонніх зустрічей.

Німеччина підтримує будівництво російського газопроводу "Північний потік-2". Ця позиція вплинула на рішення президента США Джо Байдена, який заявив 25 травня, що його адміністрація вирішила не вводити санкції проти компанії Nord Stream 2 AG - оператора проєкту "Північний потік-2", а також її генерального директора Маттіаса Варніґа, тому що газопровід вже практично добудований і штрафні санкції на даному етапі стали б "контрпродуктивними".

8 червня міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час свого візиту до Берліну обговорив з німецькими посадовцями загрози “Північного потоку-2” та європейське майбутнє України.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

20 країн-членів НАТО звернулися до України щодо партнерства або постачання військової техніки – опитування

До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...

20.11.2024 - 14:48

Arrow
Theme

Бізнес

Нюанси ПДВ при експорті: що важливо знати підприємцям для успішного ведення бізнесу?

Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.

20.11.2024 - 10:44

Arrow

Вас це може зацікавити