Азарт, як складова людської сутності

Головна > Енергетика > Азарт, як складова людської сутності
Author

Марія Куренко

24.01.2023, 15:55
Shares

3

Views

849

Кожному з нас досить трохи поспостерігати за собою, за своїми вчинками у повсякденному житті, щоб переконатися в тому, що елементи азарту пронизують ніби нитка, безліч наших вчинків та дій.

Азартна гра має на увазі ситуацію, коли людина робить якусь ставку з бажанням і можливістю отримати бажане, проте результат не може бути гарантований, що нам і говорить Вікіпедія. Варто пам'ятати, що навіть граючи в ігрові автомати пірати онлайн, людина схильна до азарту.

Азарт у гуморі та читанні

Давайте поміркуємо про таку тему, як гумор. Будь-який жарт можна уявити, як ставку, у випадку, коли оточуючим сподобався жарт і люди засміялися – ставка зіграла і жартуючий отримав визнання. У разі, коли жарт був оцінений, як недоречний або не смішний, жартівник може бути обділений увагою, а може взагалі буде висміяний сам.

Візьмемо іншу ситуацію читання книги. Ми вибираємо твір і ставимо на кін свій час із бажанням отримати якісь знання, чи моральне задоволення від прочитання матеріалу. Ми не знаємо і не можемо знати, напевно, чи отримаємо ми бажане. Часто трапляється таке, що люди кидають твори не дочитавши, але вже витративши час.

Азарт у відносинах між людьми

Відносини у парі між чоловіком та жінкою також просочені азартом. Зрозуміло, при виборі партнера, і чоловіки, і жінки, орієнтуються на первинні ознаки, як: охайність, привабливість, матеріальне благополуччя та багато іншого. Однак, вибудовуючи тривалі відносини, партнер не може бути впевнений, що він отримуватиме бажане від свого супутника. Та й саме бажане в нас може змінюватись із протягом життя.

У відносини люди вкладають найбільше своїх життєвих ресурсів та сил. Потрібно віддавати і свій час, і гроші, і здоров'я як духовне, так і фізичне. Тому, обираючи супутника на все життя, або на якийсь конкретний відрізок, необхідно максимально ясно уявляти, що ми хочемо отримати від партнера, а також, що ми готові віддати за бажане.

Знову ж таки, розібравши питання дітей. Кожен з батьків, тією чи іншою мірою відчуває якісь очікування від своєї дитини. Тим не менше, коли діти виростають, вони можуть покинути батьківську хату і практично не спілкуватися зі своїм батьком та матір'ю, можуть ніяк не підтримувати і не допомагати своїм батькам.

Закінчуючи школу, дитина, а точніше вже молодий чоловік чи дівчина, обирають спеціальність, на яку вони навчатимуться наступні кілька років. Знову ж таки, молодь робить ставку на професію, яка може бути вже не актуальна у найближчі 5-10 років.

Давайте поглянемо на загальноприйняті закони та норми, яким вчать суспільство з ранніх років. Найбільш наочним прикладом, ймовірно, можна вважати, як раніше люди вважали, що наша планета плоска, а сонце та зірки крутяться навколо неї. Таке розуміння речей було нормою. Вибудовуючи далекосяжні висновки, з базового розуміння, що Земля плоска, людство помилялося. Так і на сьогоднішній день багато знань помилкові і неповні, а люди все-таки вважають їх істинними, відповідно роблячи свою ставку.

Азарт – норма, яка потребує контролю

Як можна побачити, азарт оточує практично всі, або навіть взагалі

всі сфери життя людей, незалежно від нації, віросповідання та віку. Це абсолютно нормальний і природний стан для людини з давніх-давен і по поточний день.

Говорячи ж про азартні ігри, то можна говорити, що вони лише модель, з тим чи іншим ступенем достовірності, життєвих ситуацій. Якщо ставитися до азартної гри відповідально і свідомо, можливість відчувати труднощі із залежністю сягатиме нуля.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Понад добу триває ліквідація пожежі,що виникла через атаку РФ, на промисловому підприємстві Київщини, 

На місці працюють 249 осіб, 98 одиниць техніки та чотири пожежні потяги.

13.06.2024 - 08:58

Arrow
Theme

Війна

Російські загарбники ввечері атакували дронами та артилерією Нікополь і Марганецьку громаду

Потрощені мікроавтобус, 2 легковики і причіп. Зачепило лінії електропередач.

11.06.2024 - 09:11

Arrow

Вас це може зацікавити