Адміністрація Байдена призначила відповідальну за політику США щодо України
Адміністрація президента Джо Байдена доручила кар’єрній дипломатці Робін Данніган здійснювати нагляд за політикою США щодо Центральної та Східної Європи в Державному департаменті.
Згідно повідомленню Радіо Свобода, Данніган від 2014 до 2017 року обіймала посаду заступника секретаря з питань енергетичної дипломатії в Бюро енергетичних ресурсів Державного департаменту. Тепер вона сприятиме формуванню політики щодо України, Білорусі та Молдови, а також Польщі, Угорщини та Чехії.
Останні три роки Данніган працювала в посольстві США у Відні, спочатку на посаді заступника голови місії, а останнім часом - повіреного у справах в Австрії.
Нову посаду вона обійняла 7 вересня.
Данніган виступала з різкою критикою планів Росії щодо будівництва газогону до Німеччини по дну Балтійського моря в обхід України.
Нагадаємо: "Північний потік-2" – це російський газопровід, який прокладають дном Балтійського моря з Росії до Німеччини в обхід України.
21 липня, адміністрація Джо Байдена та уряд Ангели Меркель оголосили про досягнення угоди щодо завершення будівництва російського газопроводу "Північний потік - 2" в обхід України. Зокрема, Берлін зобов'язується вживати заходів у разі, якщо РФ буде використовувати постачання енергоносіїв для тиску на інші країни.
Україна і Польща засудили угоду Німеччини і США щодо "Північного потоку-2" і заявили, що надалі протидіятимуть його запуску.
Місяць тому президент США Джо Байдена призначив Амоса Хохштайна представником Державного департаменту США з питань енергетики. Колишній член наглядової ради "Нафтогазу" був лютим критиком "Північного потоку-2".
Оператор газопроводу "Північний потік-2", компанія Nord Stream 2 AG, повідомила, що 6 вересня, на трубоукладальному судні Fortuna було зварено останню трубу з двох ниток газопроводу. Після цього будуть проведені "необхідні заходи перед введенням в експлуатацію".
Читайте нас у Google News
Останні новини
Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!
Нагадуємо
ДивитисьЕкономіка
До пʼятірки країн, від яких найчастіше надходять запити українським виробникам, входять такі члени НАТО як Литва, США, Велика Британія, Чехія та Латві...
20.11.2024 - 14:48
Бізнес
Перед виходом на іноземні ринки, краще отримати консультацію спеціалістів.
20.11.2024 - 10:44