23 спікери парламентів закликали Майка Джонсона внести на розгляд законопроєкт про допомогу Україні

Головна > Політика > 23 спікери парламентів закликали Майка Д...
Author

Марія Куренко

28.02.2024, 10:50
Shares

1

Views

297

Допомога Україні: Сенат США провалив двопартійний пакет - новини LB.ua -  портал новин LB.ua
betterworldcampaign.org

Спікери 23 парламентів та очільниця Європарламенту надіслали відкритий лист до спікера Палати Представників США Майка Джонсона з проханням внести на розгляд законопроєкт, який передбачає асигнування у розмірі 60,06 мільярда доларів допомоги Україні.

Про це повідомив Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук.

"Я, як ініціатор цього листа, вдячний своїм колегам за таку швидку і широку підтримку. У цьому відкритому листі ми, очільники парламентів, просимо свого американського колегу внести на розгляд Палати Представників Конгресу Сполучених Штатів Америки ухвалений 13 лютого 2024 року Сенатом США законопроєкт HR 815 про міжнародну допомогу США, який передбачає асигнування у розмірі 60,06 млрд доларів для допомоги Україні", - заявив Стефанчук.

Він нагадав, що наразі законопроєкт переданий до Палати Представників та, згідно з правилами процедури, спікер М. Джонсон має повноваження щодо його внесення на розгляд Нижньою Палатою американського Конгресу.

За його Стефанчука, спікери парламентів закликали спікера Джонсона сприяти ухваленню Конгресом США історичного рішення, яке забезпечить допомогу США іноземним державам і надасть Україні необхідні кошти для продовження боротьби.

"Наші країни налаштовані й надалі нарощувати підтримку України та її Сил оборони, вбачаючи у цьому значну інвестицію у нашу індивідуальну та колективну безпеку. Вісь зла має бути переможена й усі винні мають бути притягнуті до відповідальності, що стане значним запобіжником від подальших конфліктів і поверне нашим народом відчуття керованості та безпеки», - процитував Стефанчук текст листа.

Він виразмив сподівання, що завдяки особистому лідерству Джонсона Конгрес продемонструє історичну двопартійну єдність у підтримці колективних зусиль із підтримки Україні

Спікер ВР підкреслив, що лист залишається відкритим до підписання й іншими спікерами парламентів, які бажають до нього долучитися.

"Я дуже розраховую, що наш голос і наш заклик почують у Конгресі США. Україні потрібна допомога! Україні потрібна зброя!", - наголосив Стефанчук.

Нагадаємо: Як раніше повідомляли ЗМІ, спікер Палати представників США Майк Джонсоннаполягаєна тому, що питання кордону з Мексикою та уникнення шатдауну необхідно вирішити перед тим, як ухвалювати допомогу іншим країнам.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Економіка

Німецька Quantum-Systems відкрила новий завод з виробництва БпЛА в Україні

Нове підприємство Quantum-Systems, на якому до кінця року буде працювати до 100 осіб, зможе виготовляти до 1000 дронів на рік

19.04.2024 - 14:21

Arrow

Вас це може зацікавити