Україна здобула сім медалей на Гран-прі з боротьби в Хорватії

Головна > Спорт > Україна здобула сім медалей на Гран-прі ...

Shares

1

Views

290

Славний виступ: Україна завоювала сім медалей на міжнародному турнірі з  боротьби — УНІАН
Парвіз Насібов , REUTERS

Збірна України з боротьби успішно виступила на Гран-прі Загребу (Хорватія), що відбувся з 10 до 14 січня.Чотири українських спортсмени здобули "золото" змагань.

Про це повідомляє Sportarena.

Учасниками Гран-прі у Загребі були понад 540 борців із 48 країн.

У складі "синьо-жовтих" виступили 35 спортсменів. Загалом українські спортсмени зуміли здобути сім нагород, чотири з яких – «золоті».

• Тетяна Сова-Ріжко (до 68 кг).

У командному заліку Україна посіла друге місце, поступившись першістю Ірану (10 нагород, чотири з яких – "золоті").

З п'ятьма нагородами Україна посіла перше місце у рейтингу жіночої боротьби на турнірі у Загребі.

Українські борчині, які вибороли три золоті медалі, набрали 125 балів та випередили на 10 очок команду Китаю. У вільній боротьбі Україна з 37 очками посіла восьме місце, а у греко-римській – сьоме (45 балів).

Нагадаємо: У 2024 році відбудеться ще один рейтинговий турнір з боротьби – у червні змагання прийматиме столиця Угорщини Будапешт.