Переможницею медального заліку чемпіонату Європи  з важкої атлетики стала жіноча збірна України

Головна > Спорт > Переможницею медального заліку чемпіонат...

Укрінформ

Жіноча збірна України виграла медальний залік Чемпіонату Європи з важкої атлетики, що проходив у Софії (Болгарія) - в активі жіночої команди 12 медалей: 5 "золота", 5 "срібла" та 2 "бронзи"

Про це повідомляє xsport.ua

Каміла Конотоп у ваговій категорії до 59 кілограмів стала абсолютною чемпіонкою Європи. Конотоп посіла перше місце у ривку (105 кг), поштовху (125 кг) та за сумою двох вправ - 230 кг.

Анна Давидова стала чемпіонкою Європи у сумі багатоборства (220 кг) та здобула дві срібні нагороди (у ривку 100 кг та поштовху 120 кг). Світлана Самуляк у цій ж вазі посіла перше місце у ривку (101 кг), третє - у поштовху (118 кг) та друге - у сумі багатоборства (219 кг).

У ваговій категорії до 87 кгАнастасіяМанєвська посіла друге місце у поштовху (128 кг) та "срібло" у двоборстві (230 кг).

В заключний день змагань Валентина Кісіль (вагова категорія 87+) здобула "бронзу" у ривку з результатом 108 кг.

Жіноча збірна України виграла медальний залік чемпіонату Європи
xsport.ua

Нагадаємо: Чоловіча збірна України завершила чемпіонат Європи з однією "срібною" медаллю у ривку, яку здобув Павло Заліпський.

Google News
ІНФОКУРС

Читайте нас у Google News

ПІДПИСАТИСЬ
Telegram
ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ 🎉

Даруємо квитки в кіно своїм підпісникам!

Нагадуємо

Дивитись
Theme

Війна

Пошкоджено обʼєкти критичної інфраструктури внаслідок ракетної атаки на Кіровоградську та Запорізьку області

Травмовано дитину 8 років. Руйнувань, за попередніми даними, зазнали 13 приватних будинків та майже 30 гаражів.

08.05.2024 - 09:22